Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 9. kolo Šakal Kozo­lu­py – ŠK 64 Plzeň A 3 : 5 (Kle­ment 0, Šedi­vý 1, Herejk 1, Hlo­žek 1, Bechyn­ský 1, Macha­lík 1, Janouš 0, Lorenc 0), dal­ší důle­ži­tý krok v ces­tě do 2. ligy je za námi, vítěz­ství bylo jed­no­znač­né a cel­kem zaslou­že­né, moh­lo být ješ­tě vyš­ší

12. ročník turnaje rodinných dvojic

Pra­vo­nín 29. 2. 2020 9. (15.nasazený) Plze­ňá­ci 9 (Blud­ský Hynek 2,5 ze 7, Blud­ský Vít 6,5 z 7!!), skvě­lý výkon i umís­tě­ní, kro­mě 9.místo v koneč­ném pořa­dí suve­rén­ní prv­ní mís­to v kate­go­rii do 20 let, navíc Víťa zís­kal indi­vi­du­ál­ní cenu za dru­hé mís­to na dru­hé šachov­ni­ci. http://chess-results.com/tnr509017.aspx?lan=5 Foto­ga­le­rie https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/RODINNE_DVOJICE_-_12_ROCNIK_29.2.2020_PRAVONIN/

Krajské kolo přeboru škol

Nýřa­ny, 26.2.2020 Kate­go­rie střed­ní ško­ly 1.Gymnázium Plzeň Miku­láš­ské 22,5 (Hlo­žek David 6/6), 2.Masarykovo gym­ná­zi­um 20 (Šeter­le Matěj 4/6, Lang­ma­je­ro­vá Jana 6/6), 3.Gymnázium Blo­vi­ce 16,5 (Trh­lík Samu­el 4/6), … 6.Gymnázium Pla­sy 6 (Šťast­ný Josef 2/6) http://chess-results.com/tnr520580.aspx?lan=5 Kate­go­rie 6.–9.třída 1.Masarykovo gym­ná­zi­um Plzeň A 23 (Lang­ma­jer Jan 5,5/7, Plic Edu­ard 5,5/7, Urbá­nek Voj­těch 6/7), 2.ZŠ Záreč­ná Tachov 19,… 6.28.ZŠ […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 8. kolo ŠK 64 Plzeň A – SK Pet­řín A 4,5 : 3,5 (Kle­ment Lukáš 0, Herejk Petr 0,5, Pal­ko­vá Kate­ři­na 0,5, Hlo­žek David 1, Bechyn­ský Jan 1, Ran­da Miroslav 1, Lorenc David 0,5, Šeter­le Matěj 0), vítěz­ství s vel­kým štěs­tím, až udr­že­ná kon­cov­ka Kraj­ský pře­bor II  — 8. kolo ŠK 64 Plzeň B – Sokol Kla­to­vy […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 7. kolo ŠK 64 Plzeň A — ŠK Líně C 5,5 : 2,5 (Kle­ment Lukáš 1, Šedi­vý Mar­tin 0,5, Herejk Petr 1, Pal­ko­vá Kate­ři­na 0,5, Bechyn­ský Jan 1, Nový Daniel 0,5, Janouš Marek 1, Lang­ma­jer Jan 0), rych­lé vede­ní a násled­ně bez­pro­blé­mo­vý zápas, za tři hodi­ny bylo roz­hod­nu­to; v tabul­ce jsme stá­le na 1. mís­tě s dvou­bo­do­vým násko­kem před […]

Okresní přebor škol Plzeň-město a Plzeň-jih

Plzeň, Gym­ná­zi­um Miku­láš­ské n., 5. 2. 2020 Okres­ní kolo pře­bo­ru škol pro okre­sy Plzeň-měs­­to a Plzeň-jih se usku­teč­ni­lo v náhrad­ním ter­mí­nu, hrá­lo se ve třech kate­go­ri­ích: Kat.1.–5.třída ZŠ: 1.21.ZŠ Plzeň 16,5, 2.22.ZŠ 13 (Novák O.3,5/5), 3.Tyršova ZŠ a MŠ Plzeň Čer­ni­ce 12,5,… 4.28.ZŠ 11 (Jan­čík 2/5), 5.20.ZŠ 10,5 (Mys­lík A.1,5/4, Mys­lík F.2/4, Něme­ček 3/5, Křiv­ka 2/4, Racek 2/3), 6.ZŠ a MŠ […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor II  — 7. kolo ŠK 64 Plzeň B – Loko­mo­ti­va Plzeň B 5 : 3 (Herejk 1, Pal­ko­vá 0, Bechyn­ský 0,5, Hrd­lič­ka 1, Mame­tev 0,5, Trej­bal 1, Šťast­ný Ji.0, Hein­rich 1) Regi­o­nál­ní pře­bor — 7. kolo sku­pi­na A: ŠK 64 Plzeň C – ŠK Kla­to­vy C 1 : 4 (Hodl 0, Šimek 0, Ste­pa­nyshyn 0, Pelí­šek 0, Hadin­ger 1), ŠK 64 […]

Olympiáda dětí a mládeže

Plzeň­ský kraj na šacho­vé čás­ti Olym­pi­á­dy dětí mlá­de­že, kte­rá se kona­la v Kar­lo­vých Varech ve dnech 20. – 21. 1. 2020, repre­zen­to­va­li dva čle­no­vé naše­ho klu­bu. Marek Janouš v kate­go­rii mlad­ších žáků vybo­jo­val 2,5 bodů a obsa­dil koneč­né 11. mís­to, Adri­a­na Mál­ko­vá mezi děv­ča­ty po vel­mi pěk­ném výko­nu uhrá­la 4 body a ve vel­mi sil­né kon­ku­ren­ci obsa­di­la vyni­ka­jí­cí 4. mís­to (pří­jem­ných je i +54 […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 6. kolo KPI 6.kolo: ŠK Kdy­ně – ŠK 64 Plzeň 3 : 5 (Kle­ment 1, Šedi­vý 0,5, Herejk 0,5, Bechyn­ský 1, Nový 0,5, Lorenc 0,5, Šeter­le 1, Lang­ma­jer 0) Kraj­ský pře­bor II  — 6. kolo 6.kolo: Přeš­ti­ce B – ŠK 64 Plzeň B 4 : 4 (Herejk 1, Pal­ko­vá 0,5, Bechyn­ský 0, Janouš 1, Hrd­lič­ka 1, Málek 0, […]

1.liga družstev mládeže

Ve stej­ném ter­mí­nu jako Extra­li­ga se hrá­la i 1.liga mlá­de­že. Naše Béč­ko ve sku­pi­ně B ten­to­krá­te pod kapi­tán­ským vede­ním Vaš­ka Hrd­lič­ky zamí­ři­lo na jih do Čes­kých Budě­jo­vic. Čeka­ly nás těž­ké zápa­sy s Tábo­rem a QCC Čes­ké Budě­jo­vi­ce. A uká­za­lo se, že oba týmy jsou nad naše síly. V dopo­led­ním zápa­se s Tábo­rem bohu­žel vel­mi rych­le pro­hrá­li Jir­ka Šťast­ný (3.), kte­rý ješ­tě v zahá­je­ní […]

Extraliga družstev mládeže

Chy­běl malý krů­ček Posled­ní dvě kola Extra­li­gy druž­stev mlá­de­že se hrá­ly v Říča­nech. K šes­té­mu kolu nastou­pi­li naši bor­ci pro­ti vedou­cí­mu týmu sou­tě­že z Říčan v sesta­vě David Hlo­žek, Micha­el Rel­jič, Marek Janouš, Matěj Šeter­le, Pepa Šťast­ný a Hon­za Lang­ma­jer. Do zápa­su, ve kte­rém vět­ši­na našich hrá­čů čeli­la obrov­ské ratingo­vé pře­va­ze, jsme vstou­pi­li skvě­le. Hon­za Lang­ma­jer (6.) po vyni­ka­jí­cím výko­nu […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 5. kolo ŠK 64 Plzeň – ŠK Dvo­rec 3 : 5 (Kle­ment 0,5, Herejk 0,5, Pal­ko­vá 0,5, Hlo­žek 0, Bechyn­ský 0, Macha­lík 0, Ran­da 1, Janouš 0,5) – zby­teč­ná poráž­ka poté, co se nám úpl­ně oto­či­ly hned čty­ři par­tie. I přes poráž­ku zůstá­vá­me po 5.kole s 12 body na 1.místě, 2 body před ŠK Líně B a […]