12. ročník turnaje rodinných dvojic

Pra­vo­nín 29. 2. 2020 9. (15.nasazený) Plze­ňá­ci 9 (Blud­ský Hynek 2,5 ze 7, Blud­ský Vít 6,5 z 7!!), skvě­lý výkon i umís­tě­ní, kro­mě 9.místo v koneč­ném pořa­dí suve­rén­ní prv­ní mís­to v kate­go­rii do 20 let, navíc Víťa zís­kal indi­vi­du­ál­ní cenu za dru­hé mís­to na dru­hé šachov­ni­ci. http://chess-results.com/tnr509017.aspx?lan=5 Foto­ga­le­rie https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/RODINNE_DVOJICE_-_12_ROCNIK_29.2.2020_PRAVONIN/

Krajský přebor mládeže v rapid šachu — Ampér 5

Kraj­ský pře­bor mlá­de­že v rapid šachu, 5. tur­naj, 29. 2. 2020 Sta­rý Klí­čov Tur­naj mlad­ších 4.(2.D10) Deni­sa Mare­šo­vá 5, 7.(3.H10) Voj­těch Jan­čík 4 Tur­naj star­ších 7.(1.Open D) Mare­šo­vá Micha­e­la 4½, 8.(3.H14) Mame­tev Artem 4½, 13.(6.H14) Les Jiří 4½, 19.(5.H12) Urbá­nek Voj­těch 4, 22.(2.D14) Kře­no­vá Natá­lie 4, 25.(8.H14) Kuchta Ště­pán 3½, 28.(6.Open) Hodl Voj­těch 3, 30.(10.H12) Urbá­nek Lukáš 3, 35.(3.D12) […]

Plzeňská šachová liga – semifinále

Semi­fi­ná­le A: 1.Les Jiří 4, 2.Samuel Luděk 3, 3.Plic Edu­ard 3, 4.Jan Tade­áš 2, 5.Kuchta Ště­pán 1,5, 6.Le Quoc Anh David 1,5. http://chess-results.com/tnr521242.aspx?lan=5 Semi­fi­ná­le B: 1.Novák Ondřej 4,5, 2.Jančík Voj­těch 3,5, 3.Hodl Voj­těch 3, 4.Folková Mar­ké­ta 2, 5.Stepanyshyn Kate­ri­na 2, 6.Kubík Jan 0. http://chess-results.com/tnr521243.aspx?lan=5 Do finá­le letoš­ní­ho roč­ní­ku Plzeň­ské šacho­vé ligy postu­pu­jí prv­ní tři hrá­či […]

Krajské kolo přeboru škol

Nýřa­ny, 26.2.2020 Kate­go­rie střed­ní ško­ly 1.Gymnázium Plzeň Miku­láš­ské 22,5 (Hlo­žek David 6/6), 2.Masarykovo gym­ná­zi­um 20 (Šeter­le Matěj 4/6, Lang­ma­je­ro­vá Jana 6/6), 3.Gymnázium Blo­vi­ce 16,5 (Trh­lík Samu­el 4/6), … 6.Gymnázium Pla­sy 6 (Šťast­ný Josef 2/6) http://chess-results.com/tnr520580.aspx?lan=5 Kate­go­rie 6.–9.třída 1.Masarykovo gym­ná­zi­um Plzeň A 23 (Lang­ma­jer Jan 5,5/7, Plic Edu­ard 5,5/7, Urbá­nek Voj­těch 6/7), 2.ZŠ Záreč­ná Tachov 19,… 6.28.ZŠ […]

Šachové úterky v hotelu LIONS

Bles­ko­vý tur­naj ŠK 64 Plzeň č.47, Plzeň 18. 2. 2020 1.Herejk Petr 7, 2.Langmajer Jan 3, 3.Mametev Artem 2 http://chess-results.com/tnr518146.aspx?lan=5 Bles­ko­vý tur­naj ŠK 64 Plzeň č.48, Plzeň 25. 2. 2020 1.Herejk Petr 7, 2.Mametev Artem 3, 3.Langmajer Jan 2 http://chess-results.com/tnr520405.aspx?lan=5   Seri­ál bles­ko­vých tur­na­jů ŠK 64 Plzeň pokra­ču­je kaž­dé úte­rý, vždy od 17,30, přijď­te si zahrát!  

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 8. kolo ŠK 64 Plzeň A – SK Pet­řín A 4,5 : 3,5 (Kle­ment Lukáš 0, Herejk Petr 0,5, Pal­ko­vá Kate­ři­na 0,5, Hlo­žek David 1, Bechyn­ský Jan 1, Ran­da Miroslav 1, Lorenc David 0,5, Šeter­le Matěj 0), vítěz­ství s vel­kým štěs­tím, až udr­že­ná kon­cov­ka Kraj­ský pře­bor II  — 8. kolo ŠK 64 Plzeň B – Sokol Kla­to­vy B 5 : 3 […]

Výsledky tréninkových turnajů v 1. pololetí školního roku 2019/2020

Masa­ry­ko­vo gym­ná­zi­um A1: 1.Langmajer Jan 4, 2.Langmajerová Jana 3, 3.Mametev Artem 3, 4.Les Jiří 2, 5.Novák Ondřej a Tei­chmann Cyril 0,5. B1: 1.Stepanyshyn Kate­ri­na 5, 2.Jančík Voj­těch 5, 3.Křenová Natá­lie 4,5, 4.Trhlík Samu­el 4, 5.Šafářová Anna Marie 3,5, 6.Kuchta Ště­pán 3, 7.Šafářová Mag­da­lé­na 2, 8.Kuchta Lukáš 1. D1: 1.Urbánek V.7, 2.Zíka 6, 3.–5.Jokl Mar­tin, Caj­tha­mlo­vá Anna, […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 7. kolo ŠK 64 Plzeň A — ŠK Líně C 5,5 : 2,5 (Kle­ment Lukáš 1, Šedi­vý Mar­tin 0,5, Herejk Petr 1, Pal­ko­vá Kate­ři­na 0,5, Bechyn­ský Jan 1, Nový Daniel 0,5, Janouš Marek 1, Lang­ma­jer Jan 0), rych­lé vede­ní a násled­ně bez­pro­blé­mo­vý zápas, za tři hodi­ny bylo roz­hod­nu­to; v tabul­ce jsme stá­le na 1. mís­tě s dvou­bo­do­vým násko­kem před Béč­kem […]

Okresní přebor škol Plzeň-město a Plzeň-jih

Plzeň, Gym­ná­zi­um Miku­láš­ské n., 5. 2. 2020 Okres­ní kolo pře­bo­ru škol pro okre­sy Plzeň-měs­­to a Plzeň-jih se usku­teč­ni­lo v náhrad­ním ter­mí­nu, hrá­lo se ve třech kate­go­ri­ích: Kat.1.–5.třída ZŠ: 1.21.ZŠ Plzeň 16,5, 2.22.ZŠ 13 (Novák O.3,5/5), 3.Tyršova ZŠ a MŠ Plzeň Čer­ni­ce 12,5,… 4.28.ZŠ 11 (Jan­čík 2/5), 5.20.ZŠ 10,5 (Mys­lík A.1,5/4, Mys­lík F.2/4, Něme­ček 3/5, Křiv­ka 2/4, Racek 2/3), 6.ZŠ a MŠ […]