Úspěchy

Sezóna 2018/2019

  • Mis­trov­ství Čes­ké repub­li­ky 2019 ovlá­dl kate­go­rii chlap­ců do 12 let a mis­trem Čes­ké repub­li­ky chlap­ců do 12 let pro rok 2019 se stal Marek Janouš
  • Na Mis­trov­ství Čech mlá­de­že 2018 se v kate­go­rii D16 Adri­a­na Mál­ko­vá sta­la Mis­try­ní Čech
  • Na Mis­trov­ství Čech mlá­de­že do 8 a 10 let zís­ka­la bron­zo­vou medai­li v kate­go­rii D8 Deni­sa Mare­šo­vá

Sezóna 2017/2018

  • V lize mlá­de­že vybo­jo­va­lo v sezó­ně 2017/18 druž­stvo ŠK 64 Plzeň A skvě­lé 2.místo
  • V Kraj­ském pře­bo­ru druž­stev star­ších žáků (Dlou­hý Újezd 6. 1. 2018) zís­ka­lo naše C‑družstvo stří­br­né medai­le
  • Na Kraj­ském pře­bo­ru druž­stev mlad­ších žáků (Domažli­ce 24. 3. 2018) zví­tě­zi­lo druž­stvo Apostou­pi­lo na Mis­trov­ství Čes­ké repub­li­ky druž­stev mlad­ších žáků
  • Na Mis­trov­ství Čech mlá­de­že 2017 (Harra­cho­vě 21. — 28. 10. 2017) vybo­jo­val skvě­lé 6. mís­to v kate­go­rii H12 Marek Janouš a postou­pil na Mis­trov­ství ČR
  • Na Mis­trov­ství Čes­ké repub­li­ky do 8 let (Vyš­kov 28. – 29. 4. 2018) obsa­dil Hynek Blud­ský výbor­né 6. mís­to
  • Na Mis­trov­ství Čech mlá­de­že do 8 a 10 let (Harra­chov 15. — 19. 11. 2017) zís­ka­la bron­zo­vou medai­li v kate­go­rii D8 Deni­sa Mare­šo­vá
  • V KP mlá­de­že v rapid šachu 2017/2018 (seri­ál tur­na­jů Ampér) hrá­či regis­tro­va­ní v ŠK 64 Plzeň zís­ka­li 4 zla­té (Deni­sa Mare­šo­vá – D8, Marek Janouš – H12, Míša Mare­šo­vá – D14, Jana Lang­ma­je­ro­vá – OPEN dívek), 5 stří­br­ných (Hynek Blud­ský – H8, Káťa Ste­pa­nyshyn – D10, Jir­ka Les – H12, Mag­da­lé­na Šafá­řo­vá – D14, Eva Trej­ba­lo­vá – OPEN dívek) a 4 bron­zo­vé medai­le (Ond­ra Novák – H10, Artem Mame­tev – H12, Natál­ka Kře­no­vá – D12, Jan Lang­ma­jer – H14)
  • Na Kraj­ském pře­bo­ru mlá­de­že v Rado­by­či­cích (5. — 6. 5. 2018) jsme zís­ka­li cel­kem 14 cen­ných kovů – 6 zla­tých (David Hlo­žek – H16, Eva Trej­ba­lo­vá – D16, Micha­e­la Mare­šo­vá – D14, Vít Vilí­mek – H12, Deni­sa Mare­šo­vá – D8 a D10), 4 stří­br­né (Adri­a­na Mál­ko­vá – D16, Jan Lang­ma­jer — H14, Anna Marie Šafá­řo­vá – D12, David Suchý – H8) a 4 bron­zo­vé (Marek Janouš — H14, Eliš­ka Suchá – D14, Artem Mame­tev – H12, Rudolf Steh­lík – H8)
  • Na Kraj­ském pře­bo­ru juni­o­rů do 18 a 20 let (Domažli­ce 12. — 13. 5. 2018) zís­ka­li hrá­či ŠK 64 Plzeň tři titu­ly kraj­ských pře­bor­ní­ků (David Hlo­žek H18, Jana Lang­ma­je­ro­vá D18 a D20)
  • Na Mis­trov­ství Čes­ké repub­li­ky střed­ních škol 2018 v červ­nu ve Zlí­ně vybo­jo­va­lo druž­stvo Gym­ná­zia, Miku­láš­ské náměs­tí, titul mis­trů Čes­ké repub­li­ky. V sesta­vě byl i hráč ŠK 64 Plzeň David Hlo­žek

Sezóna 2016/2017

  • V Kraj­ském pře­bo­ru druž­stev star­ších žáků (Dlou­hý Újezd 14. 1. 2017) zví­tě­zi­lo druž­stvo B, druž­stvo C skon­či­lo na dru­hém mís­tě
  • Na Kraj­ském pře­bo­ru druž­stev mlad­ších žáků 2016/17 (Domažli­ce 25. 3. 2017) druž­stvo A vyhrá­lopostou­pi­lo na Mis­trov­ství Čes­ké repub­li­ky druž­stev mlad­ších žáků.
  • Na Mis­trov­ství Čech mlá­de­že 2016 (Harra­cho­vě 22. — 29. 10. 2016) zví­tě­zi­la Míša Mare­šo­vá v kate­go­rii dívek do 12 let a sta­la se mis­try­ní Čech v kate­go­rii D12, Adri­an­ka Mál­ko­vá v kate­go­rii dívek do 14 let obsa­di­la 3. mís­to
  • Na Mis­trov­ství Čes­ké repub­li­ky mlá­de­že (Kou­ty nad Des­nou 11. — 18. 3. 2017) mezi dív­ka­mi do 12 let Míša Mare­šo­vá zís­ka­la bron­zo­vou medai­li
  • V KP mlá­de­že v rapid šachu (seri­ál tur­na­jů Ampér) hrá­či regis­tro­va­ní v ŠK 64 Plzeň zís­ka­li 5 zla­tých (Vít Vilí­mek – H10, Jan Lang­ma­jer – H12, Micha­e­la Mare­šo­vá – D12, David Hlo­žek – H14, Mag­da­lé­na Šafá­řo­vá – D14), 4 stří­br­né (Deni­sa Mare­šo­vá – D8, Marek Janouš – H10, Matěj Šeter­le – H14, Eva Trej­ba­lo­vá – D14) a 3 bron­zo­vé (Káťa Ste­pa­nyshyn – D8, Sam Trh­lík – H10, Natá­lie Kře­no­vá – D10)
  • V KP mlá­de­že jed­not­liv­ců zís­ka­li naši hrá­či 3 zla­té (David Hlo­žek — H16, Jana Lang­ma­je­ro­vá ‑D16, Míša Mare­šo­vá — D14), 4 stří­br­né (Vít Blud­ský — H8, Deni­sa Mare­šo­vá — D8, Jan Lang­ma­jer — H14, Eva Trej­ba­lo­vá ‑D16) a 6 bron­zo­vých medai­lí (Voj­těch Urbá­nek — H10, Hynek Blud­ský — H8, Marek Janouš — H12, Anna Marie Šafá­řo­vá — D12, Mag­da­lé­na Šafá­řo­vá — D14, Kate­ři­na Zavit­kov­ská — D16)
  • V cel­ko­vém pořa­dí Kla­tov­ské věže 2016/2017 (seri­á­lu tur­na­jů pro začí­na­jí­cí hrá­če) vyhrál v kate­go­rii 5. — 9. tří­da Jir­ka Les, ve stej­né kate­go­rii dívek vyhrá­la Mag­da Šafá­řo­vá, v kate­go­rii 1. — 4. tří­da Ond­ra Novák

Sezóna 2015/2016

  • druž­stvech dospě­lých skvě­lou sezó­nu 2015/16 ode­hrá­lo A‑družstvo v KPII, zis­kem 30 bodů ovládlo celou sou­těž a postou­pi­lo do KPI
  • Druž­stvo mlad­ších žáků vyhrá­lo zis­kem 21 bodů z 21 Kraj­ský pře­bor druž­stev mlad­ších žáků
  • Na Mis­trov­ství Čech mlá­de­že vyhrá­la Míša Mare­šo­vá kate­go­rii dívek do 12 let a sta­la se mis­try­ní Čech
  • v KP mlá­de­že v rapid šachu (seri­ál tur­na­jů Ampér) Hrá­či regis­tro­va­ní v ŠK 64 Plzeň zís­ka­li 2 zla­té (Adri­a­na Mál­ko­vá – D12, Marek Janouš – H10), 2 stří­br­né (Jana Lang­ma­je­ro­vá – D14, Jan Lang­ma­jer – H12) a 3 bron­zo­vé (Micha­e­la Mare­šo­vá – D12, Natá­lie Kře­no­vá – D10, Richard Zíka – H8)
  • v KP mlá­de­že jed­not­liv­ců zís­ka­li naši hrá­či 5 zla­tých (Kate­ri­na Ste­pan­shyn – D8, Marek Janouš – H10, Micha­e­la Mare­šo­vá – D12, Eva Trej­ba­lo­vá – D14, Jana Lang­ma­je­ro­vá – D16), 1 stří­br­nou (Jan Lang­ma­jer – H12) a 2 bron­zo­vé medai­le (Matěj Šeter­le – H14, Kate­ři­na Zavit­kov­ská – D16)

Sezóna 2014/2015

  • Druž­stvo mlá­de­že v Kraj­ském pře­bo­ru druž­stev star­ších žáků 2014 vybo­jo­va­lo 1. mís­to a postup do Ligy mlá­de­že 2014/2015
  • Na Mis­trov­ství ČR mlá­de­že 2014 v rapid šachu v kate­go­rii dívek do 10 let vyhrá­la Adri­a­na Mál­ko­vá a sta­la se mis­try­ní Čes­ké repub­li­ky
  • Na MČ mlá­de­že 2014 mezi dív­ka­mi do 10 let Míša Mare­šo­vá obsa­di­la 4. mís­to
  • V KP mlá­de­že v rapid šachu (seri­ál tur­na­jů Ampér) Hrá­či regis­tro­va­ní v ŠK 64 Plzeň zís­ka­li 3 zla­té (David Hlo­žek – H12, Adri­a­na Mál­ko­vá – D12, Micha­e­la Mare­šo­vá – D10), 2 stří­br­né (Jana Lang­ma­je­ro­vá – D14, Jan Lang­ma­jer – H10) a 3 bron­zo­vé (Klá­ra Zachar­do­vá – D14, Vít Pešek – H12, Eva Trej­ba­lo­vá – D12)
  • v KP mlá­de­že jed­not­liv­ců zís­ka­li naši hrá­či 5 zla­tých (Jan Šůla – H10, David Hlo­žek — H14, Micha­e­la Mare­šo­vá — D12, Jana Lang­ma­je­ro­vá – D14, Klá­ra Zachar­do­vá – D16), 4 stří­br­né (Vlá­ďa Hasman – H8, Jan Lang­ma­jer – H12, Adri­a­na Mál­ko­vá – D20 a D18) a 1 bron­zo­vou medai­li (Richar Zíka – H8)
  • David Hlo­žek byl čle­nem druž­stva Gym­ná­zia Miku­láš­ské náměs­tí Plzeň, kte­ré vyhrá­lo Mis­trov­ství Čes­ké repub­li­ky druž­stev škol 2015 kate­go­rie 6–9 tříd