Šachové úterky v hotelu LIONS

Bles­ko­vý tur­naj ŠK 64 Plzeň č.47, Plzeň 18. 2. 2020 1.Herejk Petr 7, 2.Langmajer Jan 3, 3.Mametev Artem 2 http://chess-results.com/tnr518146.aspx?lan=5 Bles­ko­vý tur­naj ŠK 64 Plzeň č.48, Plzeň 25. 2. 2020 1.Herejk Petr 7, 2.Mametev Artem 3, 3.Langmajer Jan 2 http://chess-results.com/tnr520405.aspx?lan=5   Seri­ál bles­ko­vých tur­na­jů ŠK 64 Plzeň pokra­ču­je kaž­dé úte­rý, vždy od 17,30, přijď­te si zahrát!  

Krajské kolo přeboru škol

Nýřa­ny, 26.2.2020 Kate­go­rie střed­ní ško­ly 1.Gymnázium Plzeň Miku­láš­ské 22,5 (Hlo­žek David 6/6), 2.Masarykovo gym­ná­zi­um 20 (Šeter­le Matěj 4/6, Lang­ma­je­ro­vá Jana 6/6), 3.Gymnázium Blo­vi­ce 16,5 (Trh­lík Samu­el 4/6), … 6.Gymnázium Pla­sy 6 (Šťast­ný Josef 2/6) http://chess-results.com/tnr520580.aspx?lan=5 Kate­go­rie 6.–9.třída 1.Masarykovo gym­ná­zi­um Plzeň A 23 (Lang­ma­jer Jan 5,5/7, Plic Edu­ard 5,5/7, Urbá­nek Voj­těch 6/7), 2.ZŠ Záreč­ná Tachov 19,… 6.28.ZŠ […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 8. kolo ŠK 64 Plzeň A – SK Pet­řín A 4,5 : 3,5 (Kle­ment Lukáš 0, Herejk Petr 0,5, Pal­ko­vá Kate­ři­na 0,5, Hlo­žek David 1, Bechyn­ský Jan 1, Ran­da Miroslav 1, Lorenc David 0,5, Šeter­le Matěj 0), vítěz­ství s vel­kým štěs­tím, až udr­že­ná kon­cov­ka Kraj­ský pře­bor II  — 8. kolo ŠK 64 Plzeň B – Sokol Kla­to­vy […]

Výsledky tréninkových turnajů v 1. pololetí školního roku 2019/2020

Masa­ry­ko­vo gym­ná­zi­um A1: 1.Langmajer Jan 4, 2.Langmajerová Jana 3, 3.Mametev Artem 3, 4.Les Jiří 2, 5.Novák Ondřej a Tei­chmann Cyril 0,5. B1: 1.Stepanyshyn Kate­ri­na 5, 2.Jančík Voj­těch 5, 3.Křenová Natá­lie 4,5, 4.Trhlík Samu­el 4, 5.Šafářová Anna Marie 3,5, 6.Kuchta Ště­pán 3, 7.Šafářová Mag­da­lé­na 2, 8.Kuchta Lukáš 1. D1: 1.Urbánek V.7, 2.Zíka 6, 3.–5.Jokl Mar­tin, Caj­tha­mlo­vá Anna, […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 7. kolo ŠK 64 Plzeň A — ŠK Líně C 5,5 : 2,5 (Kle­ment Lukáš 1, Šedi­vý Mar­tin 0,5, Herejk Petr 1, Pal­ko­vá Kate­ři­na 0,5, Bechyn­ský Jan 1, Nový Daniel 0,5, Janouš Marek 1, Lang­ma­jer Jan 0), rych­lé vede­ní a násled­ně bez­pro­blé­mo­vý zápas, za tři hodi­ny bylo roz­hod­nu­to; v tabul­ce jsme stá­le na 1. mís­tě s dvou­bo­do­vým násko­kem před […]

Okresní přebor škol Plzeň-město a Plzeň-jih

Plzeň, Gym­ná­zi­um Miku­láš­ské n., 5. 2. 2020 Okres­ní kolo pře­bo­ru škol pro okre­sy Plzeň-měs­­to a Plzeň-jih se usku­teč­ni­lo v náhrad­ním ter­mí­nu, hrá­lo se ve třech kate­go­ri­ích: Kat.1.–5.třída ZŠ: 1.21.ZŠ Plzeň 16,5, 2.22.ZŠ 13 (Novák O.3,5/5), 3.Tyršova ZŠ a MŠ Plzeň Čer­ni­ce 12,5,… 4.28.ZŠ 11 (Jan­čík 2/5), 5.20.ZŠ 10,5 (Mys­lík A.1,5/4, Mys­lík F.2/4, Něme­ček 3/5, Křiv­ka 2/4, Racek 2/3), 6.ZŠ a MŠ […]

Plzeňská šachová liga – čtvrtfinále

Letoš­ní­ho roč­ník vel­mi oblí­be­né Plzeň­ské šacho­vé ligy má za sebou čtvrt­fi­ná­le a zná­me již všech 12 semi­fi­na­lis­tů. Výsled­ky čtvrt­fi­ná­le, Plzeň 31. 1. 2020: Dopro­vod­ný tur­naj — http://chess-results.com/tnr512494.aspx?lan=5&art=1 Čtvrt­fi­ná­le A — http://chess-results.com/tnr511672.aspx?lan=5&art=4 Čtvrt­fi­ná­le B — http://chess-results.com/tnr511673.aspx?lan=5&art=4 Čtvrt­fi­ná­le C — http://chess-results.com/tnr511674.aspx?lan=5&art=4 Čtvrt­fi­ná­le D — http://chess-results.com/tnr511675.aspx?lan=5&art=4 V semi­fi­ná­le se pro­ti sobě v jed­né sku­pi­ně utka­jí postu­pu­jí­cí ze sku­pin A a B: Kuchta Š., […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor II  — 7. kolo ŠK 64 Plzeň B – Loko­mo­ti­va Plzeň B 5 : 3 (Herejk 1, Pal­ko­vá 0, Bechyn­ský 0,5, Hrd­lič­ka 1, Mame­tev 0,5, Trej­bal 1, Šťast­ný Ji.0, Hein­rich 1) Regi­o­nál­ní pře­bor — 7. kolo sku­pi­na A: ŠK 64 Plzeň C – ŠK Kla­to­vy C 1 : 4 (Hodl 0, Šimek 0, Ste­pa­nyshyn 0, Pelí­šek 0, Hadin­ger 1), ŠK 64 […]

Krajský přebor mládeže v rapid šachu — Ampér 4

Kraj­ský pře­bor mlá­de­že v rapid šachu, 4. tur­naj, 25. 1. 2020 Kla­to­vy Tur­naj mlad­ších V tur­na­ji mlad­ších vyhrál se 6,5 body Hynek Blud­ský o půl bodu před Víťou Blud­ským, tře­tí s 5 body skon­čil Voj­těch Jan­čík, stej­né pořa­dí bylo i v kate­go­rii H10. Deni­sa Mare­šo­vá obsa­di­la se 4,5 body cel­ko­vé 8.místo, což sta­či­lo k výhře v kate­go­rii D10. 1.(1.H10) Hynek Blud­ský 6,5, 2.(2.H10) Vít Blud­ský 6, 3.(3.H10) […]

Letní šachový tábor Hřebečníky 2020

Srdeč­ně zve­me všech­ny zájem­ce na Let­ní šacho­vý tábor Hře­beč­ní­ky 2020, kte­rý se usku­teč­ní ve dnech 1. — 8. 8. 2020 na tra­dič­ním mís­tě v Rekre­ač­ním zaří­ze­ní Star Line v Hře­beč­­ní­­kách-Šlo­­vi­­cích. Vypl­ně­nou při­hláš­ku zašle­te naske­no­va­nou na e‑mail: herejkpetr@seznam.cz co nejdří­ve (vzhle­dem z oče­ká­va­né­mu vel­ké­mu zájmu), pří­pad­ně si může­te ale­spoň mís­to před­běž­ně zare­zer­vo­vat.  Plat­bu pro­sím uhraď­te do 15.6.2020 ban­kov­ním pře­vo­dem na kon­to […]

Olympiáda dětí a mládeže

Plzeň­ský kraj na šacho­vé čás­ti Olym­pi­á­dy dětí mlá­de­že, kte­rá se kona­la v Kar­lo­vých Varech ve dnech 20. – 21. 1. 2020, repre­zen­to­va­li dva čle­no­vé naše­ho klu­bu. Marek Janouš v kate­go­rii mlad­ších žáků vybo­jo­val 2,5 bodů a obsa­dil koneč­né 11. mís­to, Adri­a­na Mál­ko­vá mezi děv­ča­ty po vel­mi pěk­ném výko­nu uhrá­la 4 body a ve vel­mi sil­né kon­ku­ren­ci obsa­di­la vyni­ka­jí­cí 4. mís­to (pří­jem­ných je i +54 […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 6. kolo KPI 6.kolo: ŠK Kdy­ně – ŠK 64 Plzeň 3 : 5 (Kle­ment 1, Šedi­vý 0,5, Herejk 0,5, Bechyn­ský 1, Nový 0,5, Lorenc 0,5, Šeter­le 1, Lang­ma­jer 0) Kraj­ský pře­bor II  — 6. kolo 6.kolo: Přeš­ti­ce B – ŠK 64 Plzeň B 4 : 4 (Herejk 1, Pal­ko­vá 0,5, Bechyn­ský 0, Janouš 1, Hrd­lič­ka 1, Málek 0, […]