Výsledky tréninkových turnajů v 1. pololetí školního roku 2019/2020

Masa­ry­ko­vo gym­ná­zi­um A1: 1.Langmajer Jan 4, 2.Langmajerová Jana 3, 3.Mametev Artem 3, 4.Les Jiří 2, 5.Novák Ondřej a Tei­chmann Cyril 0,5. B1: 1.Stepanyshyn Kate­ri­na 5, 2.Jančík Voj­těch 5, 3.Křenová Natá­lie 4,5, 4.Trhlík Samu­el 4, 5.Šafářová Anna Marie 3,5, 6.Kuchta Ště­pán 3, 7.Šafářová Mag­da­lé­na 2, 8.Kuchta Lukáš 1. D1: 1.Urbánek V.7, 2.Zíka 6, 3.–5.Jokl Mar­tin, Caj­tha­mlo­vá Anna, […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 7. kolo ŠK 64 Plzeň A — ŠK Líně C 5,5 : 2,5 (Kle­ment Lukáš 1, Šedi­vý Mar­tin 0,5, Herejk Petr 1, Pal­ko­vá Kate­ři­na 0,5, Bechyn­ský Jan 1, Nový Daniel 0,5, Janouš Marek 1, Lang­ma­jer Jan 0), rych­lé vede­ní a násled­ně bez­pro­blé­mo­vý zápas, za tři hodi­ny bylo roz­hod­nu­to; v tabul­ce jsme stá­le na 1. mís­tě s dvou­bo­do­vým násko­kem před […]

Okresní přebor škol Plzeň-město a Plzeň-jih

Plzeň, Gym­ná­zi­um Miku­láš­ské n., 5. 2. 2020 Okres­ní kolo pře­bo­ru škol pro okre­sy Plzeň-měs­­to a Plzeň-jih se usku­teč­ni­lo v náhrad­ním ter­mí­nu, hrá­lo se ve třech kate­go­ri­ích: Kat.1.–5.třída ZŠ: 1.21.ZŠ Plzeň 16,5, 2.22.ZŠ 13 (Novák O.3,5/5), 3.Tyršova ZŠ a MŠ Plzeň Čer­ni­ce 12,5,… 4.28.ZŠ 11 (Jan­čík 2/5), 5.20.ZŠ 10,5 (Mys­lík A.1,5/4, Mys­lík F.2/4, Něme­ček 3/5, Křiv­ka 2/4, Racek 2/3), 6.ZŠ a MŠ […]

Plzeňská šachová liga – čtvrtfinále

Letoš­ní­ho roč­ník vel­mi oblí­be­né Plzeň­ské šacho­vé ligy má za sebou čtvrt­fi­ná­le a zná­me již všech 12 semi­fi­na­lis­tů. Výsled­ky čtvrt­fi­ná­le, Plzeň 31. 1. 2020: Dopro­vod­ný tur­naj — http://chess-results.com/tnr512494.aspx?lan=5&art=1 Čtvrt­fi­ná­le A — http://chess-results.com/tnr511672.aspx?lan=5&art=4 Čtvrt­fi­ná­le B — http://chess-results.com/tnr511673.aspx?lan=5&art=4 Čtvrt­fi­ná­le C — http://chess-results.com/tnr511674.aspx?lan=5&art=4 Čtvrt­fi­ná­le D — http://chess-results.com/tnr511675.aspx?lan=5&art=4 V semi­fi­ná­le se pro­ti sobě v jed­né sku­pi­ně utka­jí postu­pu­jí­cí ze sku­pin A a B: Kuchta Š., […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor II  — 7. kolo ŠK 64 Plzeň B – Loko­mo­ti­va Plzeň B 5 : 3 (Herejk 1, Pal­ko­vá 0, Bechyn­ský 0,5, Hrd­lič­ka 1, Mame­tev 0,5, Trej­bal 1, Šťast­ný Ji.0, Hein­rich 1) Regi­o­nál­ní pře­bor — 7. kolo sku­pi­na A: ŠK 64 Plzeň C – ŠK Kla­to­vy C 1 : 4 (Hodl 0, Šimek 0, Ste­pa­nyshyn 0, Pelí­šek 0, Hadin­ger 1), ŠK 64 […]

Krajský přebor mládeže v rapid šachu — Ampér 4

Kraj­ský pře­bor mlá­de­že v rapid šachu, 4. tur­naj, 25. 1. 2020 Kla­to­vy Tur­naj mlad­ších V tur­na­ji mlad­ších vyhrál se 6,5 body Hynek Blud­ský o půl bodu před Víťou Blud­ským, tře­tí s 5 body skon­čil Voj­těch Jan­čík, stej­né pořa­dí bylo i v kate­go­rii H10. Deni­sa Mare­šo­vá obsa­di­la se 4,5 body cel­ko­vé 8.místo, což sta­či­lo k výhře v kate­go­rii D10. 1.(1.H10) Hynek Blud­ský 6,5, 2.(2.H10) Vít Blud­ský 6, 3.(3.H10) […]

Letní šachový tábor Hřebečníky 2020

Srdeč­ně zve­me všech­ny zájem­ce na Let­ní šacho­vý tábor Hře­beč­ní­ky 2020, kte­rý se usku­teč­ní ve dnech 1. — 8. 8. 2020 na tra­dič­ním mís­tě v Rekre­ač­ním zaří­ze­ní Star Line v Hře­beč­­ní­­kách-Šlo­­vi­­cích. Vypl­ně­nou při­hláš­ku zašle­te naske­no­va­nou na e‑mail: herejkpetr@seznam.cz co nejdří­ve (vzhle­dem z oče­ká­va­né­mu vel­ké­mu zájmu), pří­pad­ně si může­te ale­spoň mís­to před­běž­ně zare­zer­vo­vat.  Plat­bu pro­sím uhraď­te do 15.6.2020 ban­kov­ním pře­vo­dem na kon­to […]

Olympiáda dětí a mládeže

Plzeň­ský kraj na šacho­vé čás­ti Olym­pi­á­dy dětí mlá­de­že, kte­rá se kona­la v Kar­lo­vých Varech ve dnech 20. – 21. 1. 2020, repre­zen­to­va­li dva čle­no­vé naše­ho klu­bu. Marek Janouš v kate­go­rii mlad­ších žáků vybo­jo­val 2,5 bodů a obsa­dil koneč­né 11. mís­to, Adri­a­na Mál­ko­vá mezi děv­ča­ty po vel­mi pěk­ném výko­nu uhrá­la 4 body a ve vel­mi sil­né kon­ku­ren­ci obsa­di­la vyni­ka­jí­cí 4. mís­to (pří­jem­ných je i +54 […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 6. kolo KPI 6.kolo: ŠK Kdy­ně – ŠK 64 Plzeň 3 : 5 (Kle­ment 1, Šedi­vý 0,5, Herejk 0,5, Bechyn­ský 1, Nový 0,5, Lorenc 0,5, Šeter­le 1, Lang­ma­jer 0) Kraj­ský pře­bor II  — 6. kolo 6.kolo: Přeš­ti­ce B – ŠK 64 Plzeň B 4 : 4 (Herejk 1, Pal­ko­vá 0,5, Bechyn­ský 0, Janouš 1, Hrd­lič­ka 1, Málek 0, […]

1.liga družstev mládeže

Ve stej­ném ter­mí­nu jako Extra­li­ga se hrá­la i 1.liga mlá­de­že. Naše Béč­ko ve sku­pi­ně B ten­to­krá­te pod kapi­tán­ským vede­ním Vaš­ka Hrd­lič­ky zamí­ři­lo na jih do Čes­kých Budě­jo­vic. Čeka­ly nás těž­ké zápa­sy s Tábo­rem a QCC Čes­ké Budě­jo­vi­ce. A uká­za­lo se, že oba týmy jsou nad naše síly. V dopo­led­ním zápa­se s Tábo­rem bohu­žel vel­mi rych­le pro­hrá­li Jir­ka Šťast­ný (3.), kte­rý ješ­tě v zahá­je­ní […]

Extraliga družstev mládeže

Chy­běl malý krů­ček Posled­ní dvě kola Extra­li­gy druž­stev mlá­de­že se hrá­ly v Říča­nech. K šes­té­mu kolu nastou­pi­li naši bor­ci pro­ti vedou­cí­mu týmu sou­tě­že z Říčan v sesta­vě David Hlo­žek, Micha­el Rel­jič, Marek Janouš, Matěj Šeter­le, Pepa Šťast­ný a Hon­za Lang­ma­jer. Do zápa­su, ve kte­rém vět­ši­na našich hrá­čů čeli­la obrov­ské ratingo­vé pře­va­ze, jsme vstou­pi­li skvě­le. Hon­za Lang­ma­jer (6.) po vyni­ka­jí­cím výko­nu […]