Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor II  — 4. kolo Sokol Postře­kov – ŠK 64 Plzeň B 5 : 3 (Herejk 0,5, Bechyn­ský 0, Janouš 1, Šeter­le 0,5, Lang­ma­jer 1, Mame­tev 0, Trej­bal 0, Lang­ma­je­ro­vá 0) Regi­o­nál­ní pře­bor A — 4. kolo Sokol Čer­ve­né Poří­čí – ŠK 64 Plzeň D 1,5 : 3,5 (Lorenc 0,5, Šťast­ný Jo.1, Šťast­ný Ji.1, Les 1, Kraus 0) Sokol Domažli­ce C […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I — 3. kolo ŠK 64 Plzeň – Loko­mo­ti­va Plzeň 6,5 : 1,5 (Kle­ment 1, Šedi­vý 0,5, Herejk 1, Nový 0,5, Ran­da 1, Janouš 1, Lorenc 0,5, Šeter­le 1) Kraj­ský pře­bor II  — 3. kolo ŠK Dvo­rec B – ŠK 64 Plzeň B 3,5 : 4,5 (Herejk 1, Bechyn­ský 1, Janouš 1, Šeter­le 0, Hrd­lič­ka 0, Lang­ma­jer 0,5, Trej­bal 1, […]

Krajský přebor mládeže v rapid šachu — Ampér 2

Kraj­ský pře­bor mlá­de­že v rapid šachu, 2. tur­naj, 23. 11. 2019 Tachov Dru­hé pokra­čo­vá­ní seri­á­lu tur­na­jů Kraj­ské­ho pře­bo­ru v rapid šachu mlá­de­že se kona­lo v Tacho­vě. Orga­ni­za­ce kata­stro­fál­ní: zača­lo se se 45minutovým zpož­dě­ním, posled­ní dvě šachov­ni­ce hrá­ly „nasto­já­ka“ (neby­ly židle), per­ma­nent­ní hluk v míst­nos­ti a aby toho neby­lo málo: výsled­ky se obje­vi­ly na ches­sre­sults až 3,5 dne po skon­če­ní…  V tur­na­ji mlad­ších kra­lo­val Hynek […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 2. kolo Sokol Plzeň-Let­­ná — ŠK 64 Plzeň A 2,5 : 5,5 (Herejk 1, Bechyn­ský 0, Nový 0,5, Macha­lík 1, Lorenc 1, Lang­ma­jer 1, Hrd­lič­ka 0,5, Lang­ma­je­ro­vá 1). Ve vel­mi osla­be­né sesta­vě byly pro cel­ko­vý výsle­dek klí­čo­vé výhry Hon­zy a Jany Lang­ma­je­ro­vých (máme kva­lit­ní a sil­né náhrad­ní­ky!), poté už sou­peř nedo­ká­zal odpo­vě­dět a bylo z toho poho­dl­né vítěz­ství. […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor II  — 2. kolo ŠK 64 Plzeň B – Heř­Nýř A 4 : 4 (Bechyn­ský 0, Janouš 1, Šeter­le 0, Hrd­lič­ka 0, Lang­ma­jer 1, Špač­ko­vá 1, Mame­tev 0, Lang­ma­je­ro­vá 1) Regi­o­nál­ní pře­bor A — 2. kolo ŠK 64 Plzeň C – Loko­mo­ti­va Plzeň D 4 : 1 (Špa­ček 1, Hein­rich 1, Baskha­tov 1, Hodl 0, Pelí­šek 1) Domažli­ce C – ŠK […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I — 1. kolo ŠK 64 Plzeň – Košut­ka A 4½:3½ (Kle­ment Lukáš 1, Herejk Petr ½, Hlo­žek David ½, Bechyn­ský Jan 1, Janouš Marek 1, Lorenc David 0, Lang­ma­jer Jan ½, Hrd­lič­ka Vác­lav 0) Kraj­ský pře­bor II  — 1. kolo Sokol Domažli­ce B – ŠK 64 Plzeň B 4½ : 3½ (Bechyn­ský Jan ½, Janouš Marek […]

Krajský přebor mládeže v rapid šachu — Ampér 1

Kraj­ský pře­bor mlá­de­že v rapid šachu, 1. tur­naj, 12. 10. 2019 Nepo­muk Úvod­ní tur­naj seri­á­lu KP mlá­de­že v rapid šachu v Nepo­mu­ku se zúčast­ni­lo 15 hrá­čů ŠK64 Plzeň a čle­nů tré­nin­ko­vých sku­pin. Cel­ko­vá bilan­ce pod­le kate­go­rií: 2 prv­ní mís­ta (Míša Mare­šo­vá a Anič­ka Šafá­řo­vá), 2 dru­há a 4 tře­tí mís­ta. Gra­tu­la­ce všem „medai­lis­tům“ a podě­ko­vá­ní všem za repre­zen­ta­ci. Dou­fám jen, že se dal­ších tur­na­jů zúčast­ní více našich hrá­čů […]

Soutěže družstev dospělých 2019/2020

roz­lo­so­vá­ní sou­tě­ží druž­stev dospě­lých pro sezó­nu 2019/2020: Kraj­ský pře­bor 1 ŠK Líně B ŠK Dvo­rec A ŠK Kdy­ně A ŠK 64 Plzeň A SK Pet­řín Plzeň A TJ Šakal Kozo­lu­py A ŠK Tachov A ŠK Přeš­ti­ce A TJ Plzeň Košut­ka A TJ Sokol Plzeň — Let­ná A TJ Loko­mo­ti­va Plzeň A ŠK Líně C 1.kolo […]

Krajský přebor H18 a H20

Domažli­ce 15. — 16. 6. 2019 Za skrom­né účas­ti 8 hrá­čů pro­bě­hl v Domažli­cích Kraj­ský pře­bor juni­o­rů a doros­ten­ců. Jedi­ný zástup­ce ŠK 64 Plzeň David Hlo­žek si ale počí­nal skvě­le! Ačko­li byl ratingem až čtvr­tý nasa­ze­ný, celý tur­naj ve vel­mi kva­lit­ní kon­ku­ren­ci zis­kem 5,5 bodu ze 7 mož­ných vyhrál a stal se kraj­ským pře­bor­ní­kem juni­o­rů i doros­ten­ců. Vel­ká gra­tu­la­ce! Pří­jem­ných je i +31 […]

Krajský přebor jednotlivců v bleskovém šachu

Kraj­ský pře­bor jed­not­liv­ců v bles­ko­vém šachu, 11.5.2019 Plzeň-Košu­t­­ka 11.(a 1.místo v kate­go­rii žen) Pal­ko­vá Kate­ři­na 6,5, 20.Lang­ma­jer Jan 5,5, 26.Hrd­lič­ka Vác­lav 5, 29.Mame­tev Artem 4,5. Gra­tu­la­ce Kat­ce Pal­ko­vé k zis­ku titu­lu kraj­ské pře­bor­ni­ce! http://chess-results.com/tnr439705.aspx?lan=5  

Krajský přebor mládeže v Radobyčicích

Kraj­ský pře­bor mlá­de­že, Rado­by­či­ce, 4. – 5. 5. 2019 Na Kraj­ském pře­bo­ru mlá­de­že v mra­zi­vých Rado­by­či­cích to 11× zacin­ka­lo. Výsled­ky spo­leč­né­ho tur­na­je H16+D16 1. (1.H16) Matě­jí­ček Voj­těch (ŠK Dvo­rec) 6½​ (do elo čr +28) 2. (2.H16) Lang­ma­jer Jan (ŠK 64 Plzeň) 5½​ (-10) 3. (3.H16) Mast­ný The­o­dor (SK Pet­řín Plzeň) 5 (+8) 4. (1.D16) Mare­šo­vá Micha­e­la (ŠK 64 […]