Krajský přebor mládeže do 16 let

  Koneč­né výsled­ky H10 — http://chess-results.com/tnr529938.aspx?lan=5 H12 — http://chess-results.com/tnr529940.aspx?lan=5 H14 — http://chess-results.com/tnr529941.aspx?lan=5 H16 — http://chess-results.com/tnr529942.aspx?lan=5 Foto­ga­le­rie

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor II  — 10. a 11. kolo B‑družstvo ŠK 64 Plzeň dospě­lých po kon­tu­mač­ní výhře v 10.kole nad Kaz­ně­jo­vem 8:0 a remí­ze z 11.kola s ŠK Líně D 4:4 skon­či­lo s 18 body na výbor­ném tře­tím mís­tě (podrob­nos­ti na https://www.chess.cz/soutez/2484/).

Krajský přebor družstev starších žáků

Až na tře­tí pokus se poda­ři­lo tuto postu­po­vou sou­těž ode­hrát (v sobo­tu 27. 6. 2020), a to díky Soko­lu Kla­to­vy, kte­ří narych­lo zajis­ti­li míst­nost. V osmi­člen­ném star­tov­ním poli star­to­va­la také dvě naše druž­stva. Céč­ko mělo na dosah medai­li, nako­nec ale o jed­nu par­tii skon­či­lo s 10 body na 4.místě, ale i tak vel­ká pochva­la a per­spek­ti­va do budouc­na (druž­stvo svým věko­vým prů­mě­rem pat­ři­lo mezi […]

Soutěže družstev dospělých — postup do 2. ligy!

Kraj­ský pře­bor I  — 10. a 11. kolo Naše druž­stvo ŠK 64 Plzeň oba dohrá­va­né zápa­sy vyhrá­lo, vyhrá­lo celou sou­těž a s 30 body postou­pi­lo do 2.ligy roč­ní­ku 2020/2021!! V sobot­ním desá­tém kole pora­zi­lo naše druž­stvo doma ŠK Tachov 6,5 : 1,5 (Kle­ment 1, Šedi­vý 1, Herejk 1, Pal­ko­vá 0, Hlo­žek 1, Nový 0,5, Janouš 1, Lang­ma­jer 1) a v nedě­li v 11.kole vyhrá­lo pře­svěd­či­vě 7,5 : 0,5 […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 9. kolo Šakal Kozo­lu­py – ŠK 64 Plzeň A 3 : 5 (Kle­ment 0, Šedi­vý 1, Herejk 1, Hlo­žek 1, Bechyn­ský 1, Macha­lík 1, Janouš 0, Lorenc 0), dal­ší důle­ži­tý krok v ces­tě do 2. ligy je za námi, vítěz­ství bylo jed­no­znač­né a cel­kem zaslou­že­né, moh­lo být ješ­tě vyš­ší

Krajský přebor mládeže v rapid šachu — Ampér 5

Kraj­ský pře­bor mlá­de­že v rapid šachu, 5. tur­naj, 29. 2. 2020 Sta­rý Klí­čov Tur­naj mlad­ších 4.(2.D10) Deni­sa Mare­šo­vá 5, 7.(3.H10) Voj­těch Jan­čík 4 Tur­naj star­ších 7.(1.Open D) Mare­šo­vá Micha­e­la 4½, 8.(3.H14) Mame­tev Artem 4½, 13.(6.H14) Les Jiří 4½, 19.(5.H12) Urbá­nek Voj­těch 4, 22.(2.D14) Kře­no­vá Natá­lie 4, 25.(8.H14) Kuchta Ště­pán 3½, 28.(6.Open) Hodl Voj­těch 3, 30.(10.H12) Urbá­nek Lukáš 3, 35.(3.D12) […]

Krajské kolo přeboru škol

Nýřa­ny, 26.2.2020 Kate­go­rie střed­ní ško­ly 1.Gymnázium Plzeň Miku­láš­ské 22,5 (Hlo­žek David 6/6), 2.Masarykovo gym­ná­zi­um 20 (Šeter­le Matěj 4/6, Lang­ma­je­ro­vá Jana 6/6), 3.Gymnázium Blo­vi­ce 16,5 (Trh­lík Samu­el 4/6), … 6.Gymnázium Pla­sy 6 (Šťast­ný Josef 2/6) http://chess-results.com/tnr520580.aspx?lan=5 Kate­go­rie 6.–9.třída 1.Masarykovo gym­ná­zi­um Plzeň A 23 (Lang­ma­jer Jan 5,5/7, Plic Edu­ard 5,5/7, Urbá­nek Voj­těch 6/7), 2.ZŠ Záreč­ná Tachov 19,… 6.28.ZŠ […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 8. kolo ŠK 64 Plzeň A – SK Pet­řín A 4,5 : 3,5 (Kle­ment Lukáš 0, Herejk Petr 0,5, Pal­ko­vá Kate­ři­na 0,5, Hlo­žek David 1, Bechyn­ský Jan 1, Ran­da Miroslav 1, Lorenc David 0,5, Šeter­le Matěj 0), vítěz­ství s vel­kým štěs­tím, až udr­že­ná kon­cov­ka Kraj­ský pře­bor II  — 8. kolo ŠK 64 Plzeň B – Sokol Kla­to­vy […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 7. kolo ŠK 64 Plzeň A — ŠK Líně C 5,5 : 2,5 (Kle­ment Lukáš 1, Šedi­vý Mar­tin 0,5, Herejk Petr 1, Pal­ko­vá Kate­ři­na 0,5, Bechyn­ský Jan 1, Nový Daniel 0,5, Janouš Marek 1, Lang­ma­jer Jan 0), rych­lé vede­ní a násled­ně bez­pro­blé­mo­vý zápas, za tři hodi­ny bylo roz­hod­nu­to; v tabul­ce jsme stá­le na 1. mís­tě s dvou­bo­do­vým násko­kem před […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor II  — 7. kolo ŠK 64 Plzeň B – Loko­mo­ti­va Plzeň B 5 : 3 (Herejk 1, Pal­ko­vá 0, Bechyn­ský 0,5, Hrd­lič­ka 1, Mame­tev 0,5, Trej­bal 1, Šťast­ný Ji.0, Hein­rich 1) Regi­o­nál­ní pře­bor — 7. kolo sku­pi­na A: ŠK 64 Plzeň C – ŠK Kla­to­vy C 1 : 4 (Hodl 0, Šimek 0, Ste­pa­nyshyn 0, Pelí­šek 0, Hadin­ger 1), ŠK 64 […]

Krajský přebor mládeže v rapid šachu — Ampér 4

Kraj­ský pře­bor mlá­de­že v rapid šachu, 4. tur­naj, 25. 1. 2020 Kla­to­vy Tur­naj mlad­ších V tur­na­ji mlad­ších vyhrál se 6,5 body Hynek Blud­ský o půl bodu před Víťou Blud­ským, tře­tí s 5 body skon­čil Voj­těch Jan­čík, stej­né pořa­dí bylo i v kate­go­rii H10. Deni­sa Mare­šo­vá obsa­di­la se 4,5 body cel­ko­vé 8.místo, což sta­či­lo k výhře v kate­go­rii D10. 1.(1.H10) Hynek Blud­ský 6,5, 2.(2.H10) Vít Blud­ský 6, 3.(3.H10) […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 6. kolo KPI 6.kolo: ŠK Kdy­ně – ŠK 64 Plzeň 3 : 5 (Kle­ment 1, Šedi­vý 0,5, Herejk 0,5, Bechyn­ský 1, Nový 0,5, Lorenc 0,5, Šeter­le 1, Lang­ma­jer 0) Kraj­ský pře­bor II  — 6. kolo 6.kolo: Přeš­ti­ce B – ŠK 64 Plzeň B 4 : 4 (Herejk 1, Pal­ko­vá 0,5, Bechyn­ský 0, Janouš 1, Hrd­lič­ka 1, Málek 0, […]