Marek těsně pod stupni vítězů

Mis­trov­ství Čes­ké repub­li­ky mlá­de­že, Kou­ty nad Des­nou, 7.–14. 3. 2020 V tra­dič­ním mís­tě v Kou­tech nad Des­nou pro­běh­lo Mis­trov­ství ČR mlá­de­že 10–16, hod­ně netra­dič­ní byl ale prů­běh a atmo­sfé­ra, ve kte­ré se tur­naj konal. Vzhle­dem k šíří­cí se epi­de­mii koro­na­vi­ru se před star­tem nevě­dě­lo, jest­li tur­naj vůbec pro­běh­ne, poté ale v prů­bě­hu tur­na­je při­šlo nej­pr­ve roz­hod­nu­tí vlá­dy zru­šit spor­tov­ní akce nad 100 […]

12. ročník turnaje rodinných dvojic

Pra­vo­nín 29. 2. 2020 9. (15.nasazený) Plze­ňá­ci 9 (Blud­ský Hynek 2,5 ze 7, Blud­ský Vít 6,5 z 7!!), skvě­lý výkon i umís­tě­ní, kro­mě 9.místo v koneč­ném pořa­dí suve­rén­ní prv­ní mís­to v kate­go­rii do 20 let, navíc Víťa zís­kal indi­vi­du­ál­ní cenu za dru­hé mís­to na dru­hé šachov­ni­ci. http://chess-results.com/tnr509017.aspx?lan=5 Foto­ga­le­rie https://sachypravonin.rajce.idnes.cz/RODINNE_DVOJICE_-_12_ROCNIK_29.2.2020_PRAVONIN/

Krajský přebor mládeže v rapid šachu — Ampér 5

Kraj­ský pře­bor mlá­de­že v rapid šachu, 5. tur­naj, 29. 2. 2020 Sta­rý Klí­čov Tur­naj mlad­ších 4.(2.D10) Deni­sa Mare­šo­vá 5, 7.(3.H10) Voj­těch Jan­čík 4 Tur­naj star­ších 7.(1.Open D) Mare­šo­vá Micha­e­la 4½, 8.(3.H14) Mame­tev Artem 4½, 13.(6.H14) Les Jiří 4½, 19.(5.H12) Urbá­nek Voj­těch 4, 22.(2.D14) Kře­no­vá Natá­lie 4, 25.(8.H14) Kuchta Ště­pán 3½, 28.(6.Open) Hodl Voj­těch 3, 30.(10.H12) Urbá­nek Lukáš 3, 35.(3.D12) […]

Krajské kolo přeboru škol

Nýřa­ny, 26.2.2020 Kate­go­rie střed­ní ško­ly 1.Gymnázium Plzeň Miku­láš­ské 22,5 (Hlo­žek David 6/6), 2.Masarykovo gym­ná­zi­um 20 (Šeter­le Matěj 4/6, Lang­ma­je­ro­vá Jana 6/6), 3.Gymnázium Blo­vi­ce 16,5 (Trh­lík Samu­el 4/6), … 6.Gymnázium Pla­sy 6 (Šťast­ný Josef 2/6) http://chess-results.com/tnr520580.aspx?lan=5 Kate­go­rie 6.–9.třída 1.Masarykovo gym­ná­zi­um Plzeň A 23 (Lang­ma­jer Jan 5,5/7, Plic Edu­ard 5,5/7, Urbá­nek Voj­těch 6/7), 2.ZŠ Záreč­ná Tachov 19,… 6.28.ZŠ […]

Šachové úterky v hotelu LIONS

Bles­ko­vý tur­naj ŠK 64 Plzeň č.47, Plzeň 18. 2. 2020 1.Herejk Petr 7, 2.Langmajer Jan 3, 3.Mametev Artem 2 http://chess-results.com/tnr518146.aspx?lan=5 Bles­ko­vý tur­naj ŠK 64 Plzeň č.48, Plzeň 25. 2. 2020 1.Herejk Petr 7, 2.Mametev Artem 3, 3.Langmajer Jan 2 http://chess-results.com/tnr520405.aspx?lan=5   Seri­ál bles­ko­vých tur­na­jů ŠK 64 Plzeň pokra­ču­je kaž­dé úte­rý, vždy od 17,30, přijď­te si zahrát!  

Výsledky tréninkových turnajů v 1. pololetí školního roku 2019/2020

Masa­ry­ko­vo gym­ná­zi­um A1: 1.Langmajer Jan 4, 2.Langmajerová Jana 3, 3.Mametev Artem 3, 4.Les Jiří 2, 5.Novák Ondřej a Tei­chmann Cyril 0,5. B1: 1.Stepanyshyn Kate­ri­na 5, 2.Jančík Voj­těch 5, 3.Křenová Natá­lie 4,5, 4.Trhlík Samu­el 4, 5.Šafářová Anna Marie 3,5, 6.Kuchta Ště­pán 3, 7.Šafářová Mag­da­lé­na 2, 8.Kuchta Lukáš 1. D1: 1.Urbánek V.7, 2.Zíka 6, 3.–5.Jokl Mar­tin, Caj­tha­mlo­vá Anna, […]

Okresní přebor škol Plzeň-město a Plzeň-jih

Plzeň, Gym­ná­zi­um Miku­láš­ské n., 5. 2. 2020 Okres­ní kolo pře­bo­ru škol pro okre­sy Plzeň-měs­­to a Plzeň-jih se usku­teč­ni­lo v náhrad­ním ter­mí­nu, hrá­lo se ve třech kate­go­ri­ích: Kat.1.–5.třída ZŠ: 1.21.ZŠ Plzeň 16,5, 2.22.ZŠ 13 (Novák O.3,5/5), 3.Tyršova ZŠ a MŠ Plzeň Čer­ni­ce 12,5,… 4.28.ZŠ 11 (Jan­čík 2/5), 5.20.ZŠ 10,5 (Mys­lík A.1,5/4, Mys­lík F.2/4, Něme­ček 3/5, Křiv­ka 2/4, Racek 2/3), 6.ZŠ a MŠ […]

Krajský přebor mládeže v rapid šachu — Ampér 4

Kraj­ský pře­bor mlá­de­že v rapid šachu, 4. tur­naj, 25. 1. 2020 Kla­to­vy Tur­naj mlad­ších V tur­na­ji mlad­ších vyhrál se 6,5 body Hynek Blud­ský o půl bodu před Víťou Blud­ským, tře­tí s 5 body skon­čil Voj­těch Jan­čík, stej­né pořa­dí bylo i v kate­go­rii H10. Deni­sa Mare­šo­vá obsa­di­la se 4,5 body cel­ko­vé 8.místo, což sta­či­lo k výhře v kate­go­rii D10. 1.(1.H10) Hynek Blud­ský 6,5, 2.(2.H10) Vít Blud­ský 6, 3.(3.H10) […]

Olympiáda dětí a mládeže

Plzeň­ský kraj na šacho­vé čás­ti Olym­pi­á­dy dětí mlá­de­že, kte­rá se kona­la v Kar­lo­vých Varech ve dnech 20. – 21. 1. 2020, repre­zen­to­va­li dva čle­no­vé naše­ho klu­bu. Marek Janouš v kate­go­rii mlad­ších žáků vybo­jo­val 2,5 bodů a obsa­dil koneč­né 11. mís­to, Adri­a­na Mál­ko­vá mezi děv­ča­ty po vel­mi pěk­ném výko­nu uhrá­la 4 body a ve vel­mi sil­né kon­ku­ren­ci obsa­di­la vyni­ka­jí­cí 4. mís­to (pří­jem­ných je i +54 […]

Šachové úterky v hotelu LIONS

Bles­ko­vý tur­naj ŠK 64 Plzeň č.45, Plzeň 7. 1. 2020 1.Janouš Marek 4,5, 2.Herejk Petr 4,5, 3.Palková Kate­ři­na 4,5, 4.Mametev Artem 4, 5.Langmajer Jan 2,5. http://chess-results.com/tnr505276.aspx?lan=5 Bles­ko­vý tur­naj ŠK 64 Plzeň č.46, Plzeň 14. 1. 2020 1.Bechynský Jan 5, 2.Palková Kate­ři­na 4, 3.Mametev Artem 3, 4.Hrdlička Vác­lav 0 http://chess-results.com/tnr507060.aspx?lan=5   Seri­ál bles­ko­vých tur­na­jů ŠK 64 Plzeň pokra­ču­je kaž­dé úte­rý, […]

Vánoční turnaje

Matoušův memo­ri­ál (bles­ko­vý tur­naj dvo­jic), 29.12.2019, Kla­to­vy: 20.Lang­ma­jer, Mame­tev 18, 28.Jančík, Ježek 9. http://chess-results.com/tnr499736.aspx?lan=5 Novo­roč­ní bles­ko­vý tur­naj 2020 1. 1. 2020 Přeš­ti­ce: 26.Langmajer Jan 8, 35.Mametev Artem 7, 47.Jančík Voj­těch 6, cel­kem 57 hrá­čů. http://chess-results.com/tnr503484.aspx?lan=5