Rozlosování soutěží družstev

1. liga mlá­de­že 10.10.20 10:00 1.kolo (pořa­da­tel OAZA Pra­ha) — ŠK64 Plzeň – KŠ Říča­ny 1925 B 10.10.20 15:00 2.kolo (OAZA Pra­ha) — KŠ Říča­ny 1925 C – ŠK64 Plzeň 11.10.20 10:00 3.kolo (ŠK64 Plzeň) — ŠK64 Plzeň – PROMAT OAZA Pra­ha 12.12.20 10:00 4.kolo (ŠK64 Plzeň) — ŠK64 Plzeň – SK Pet­řín 12.12.20 15:00 5.kolo (ŠK64 Plzeň) — ŠK Líně – ŠK64 Plzeň 16.01.21 10:00 6.kolo (Tábor) — QCC […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor II  — 10. a 11. kolo B‑družstvo ŠK 64 Plzeň dospě­lých po kon­tu­mač­ní výhře v 10.kole nad Kaz­ně­jo­vem 8:0 a remí­ze z 11.kola s ŠK Líně D 4:4 skon­či­lo s 18 body na výbor­ném tře­tím mís­tě (podrob­nos­ti na https://www.chess.cz/soutez/2484/).

Soutěže družstev dospělých — postup do 2. ligy!

Kraj­ský pře­bor I  — 10. a 11. kolo Naše druž­stvo ŠK 64 Plzeň oba dohrá­va­né zápa­sy vyhrá­lo, vyhrá­lo celou sou­těž a s 30 body postou­pi­lo do 2.ligy roč­ní­ku 2020/2021!! V sobot­ním desá­tém kole pora­zi­lo naše druž­stvo doma ŠK Tachov 6,5 : 1,5 (Kle­ment 1, Šedi­vý 1, Herejk 1, Pal­ko­vá 0, Hlo­žek 1, Nový 0,5, Janouš 1, Lang­ma­jer 1) a v nedě­li v 11.kole vyhrá­lo pře­svěd­či­vě 7,5 : 0,5 […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 9. kolo Šakal Kozo­lu­py – ŠK 64 Plzeň A 3 : 5 (Kle­ment 0, Šedi­vý 1, Herejk 1, Hlo­žek 1, Bechyn­ský 1, Macha­lík 1, Janouš 0, Lorenc 0), dal­ší důle­ži­tý krok v ces­tě do 2. ligy je za námi, vítěz­ství bylo jed­no­znač­né a cel­kem zaslou­že­né, moh­lo být ješ­tě vyš­ší

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 8. kolo ŠK 64 Plzeň A – SK Pet­řín A 4,5 : 3,5 (Kle­ment Lukáš 0, Herejk Petr 0,5, Pal­ko­vá Kate­ři­na 0,5, Hlo­žek David 1, Bechyn­ský Jan 1, Ran­da Miroslav 1, Lorenc David 0,5, Šeter­le Matěj 0), vítěz­ství s vel­kým štěs­tím, až udr­že­ná kon­cov­ka Kraj­ský pře­bor II  — 8. kolo ŠK 64 Plzeň B – Sokol Kla­to­vy B 5 : 3 […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 7. kolo ŠK 64 Plzeň A — ŠK Líně C 5,5 : 2,5 (Kle­ment Lukáš 1, Šedi­vý Mar­tin 0,5, Herejk Petr 1, Pal­ko­vá Kate­ři­na 0,5, Bechyn­ský Jan 1, Nový Daniel 0,5, Janouš Marek 1, Lang­ma­jer Jan 0), rych­lé vede­ní a násled­ně bez­pro­blé­mo­vý zápas, za tři hodi­ny bylo roz­hod­nu­to; v tabul­ce jsme stá­le na 1. mís­tě s dvou­bo­do­vým násko­kem před Béč­kem […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor II  — 7. kolo ŠK 64 Plzeň B – Loko­mo­ti­va Plzeň B 5 : 3 (Herejk 1, Pal­ko­vá 0, Bechyn­ský 0,5, Hrd­lič­ka 1, Mame­tev 0,5, Trej­bal 1, Šťast­ný Ji.0, Hein­rich 1) Regi­o­nál­ní pře­bor — 7. kolo sku­pi­na A: ŠK 64 Plzeň C – ŠK Kla­to­vy C 1 : 4 (Hodl 0, Šimek 0, Ste­pa­nyshyn 0, Pelí­šek 0, Hadin­ger 1), ŠK 64 […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 6. kolo KPI 6.kolo: ŠK Kdy­ně – ŠK 64 Plzeň 3 : 5 (Kle­ment 1, Šedi­vý 0,5, Herejk 0,5, Bechyn­ský 1, Nový 0,5, Lorenc 0,5, Šeter­le 1, Lang­ma­jer 0) Kraj­ský pře­bor II  — 6. kolo 6.kolo: Přeš­ti­ce B – ŠK 64 Plzeň B 4 : 4 (Herejk 1, Pal­ko­vá 0,5, Bechyn­ský 0, Janouš 1, Hrd­lič­ka 1, Málek 0, […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor I  — 5. kolo ŠK 64 Plzeň – ŠK Dvo­rec 3 : 5 (Kle­ment 0,5, Herejk 0,5, Pal­ko­vá 0,5, Hlo­žek 0, Bechyn­ský 0, Macha­lík 0, Ran­da 1, Janouš 0,5) – zby­teč­ná poráž­ka poté, co se nám úpl­ně oto­či­ly hned čty­ři par­tie. I přes poráž­ku zůstá­vá­me po 5.kole s 12 body na 1.místě, 2 body před ŠK Líně B a ŠK Dvo­rec.

Vánoční turnaje

Matoušův memo­ri­ál (bles­ko­vý tur­naj dvo­jic), 29.12.2019, Kla­to­vy: 20.Lang­ma­jer, Mame­tev 18, 28.Jančík, Ježek 9. http://chess-results.com/tnr499736.aspx?lan=5 Novo­roč­ní bles­ko­vý tur­naj 2020 1. 1. 2020 Přeš­ti­ce: 26.Langmajer Jan 8, 35.Mametev Artem 7, 47.Jančík Voj­těch 6, cel­kem 57 hrá­čů. http://chess-results.com/tnr503484.aspx?lan=5

Král Šumavy 2019

Kla­to­vy, 22. 12. 2019 Tur­naj mlá­de­že v rapid šachu Král Šuma­vy se konal 22. 12. 2019 v Kla­to­vech. V kate­go­rii H13 vybo­jo­val  Artem Mame­tev se 4,5 body koneč­né 4. mís­to, o půl bodu méně uhrál Jir­ka Les, kte­rý obsa­dil 6.místo. Stej­ný bodo­vý zisk měla i Natál­ka Kře­no­vá, kte­rá v koneč­ném pořa­dí kate­go­rie vybo­jo­va­la výbor­né 8. mís­to. Byla nej­lep­ší z dívek a vybo­jo­va­la titul Krá­lov­na Šuma­vy v kate­go­rii D13. V kate­go­rii H11 […]

Soutěže družstev dospělých

Kraj­ský pře­bor II  — 5. kolo ŠK 64 Plzeň B – ŠK Pet­řín B 3,5 : 4,5 (Herejk 0,5, Janouš 1, Lorenc 0, Hrd­lič­ka 0, Málek 1, Mál­ko­vá 0, Šťast­ný Jo.1, Šťast­ný Ji.0) Regi­o­nál­ní pře­bor A — 5. kolo ŠK 64 Plzeň C – Sokol Čer­ve­né Poří­čí 2 : 3 (Mame­tev 1, Hein­rich 0, Hodl 0, Sed­lá­ček 0, Pelí­šek 1) – skvě­lá výhra […]