Mezinárodní šachový festival – Plzeň 2004

Festival Schneider Bohemia – Plzeň 2004 (10.ročník) — 14. — 22. 8. 2004

Partie

Turnaj A — FIDE OPEN

Turnaj B — junior OPEN

Turnaj C — národní OPEN — “Memoriál M. Suka”

Výsledky

Turnaj A — FIDE OPEN

Poř. Los Titul Jmé­no ELO Fed Klub Body BCh
1 5 IM Bere­scu Alin 2404 ROM   7,5 39,0
2 1 IM Cvek Robert 2461 CZE TJ Sla­voj Poru­ba 7,0 40,5
3 7 FM Hein­zel Olaf 2402 GER FC Bayern Mün­chen 7,0 38,0
4 3 IM Neu­man Petr 2428 CZE Sokol Plzeň I 7,0 37,5
5 12   Plischki Sebas­ti­an 2325 GER   6,5 40,5
6 11 WGM Haga­ro­vá Zuza­na 2330 SVK KdV Kež­ma­rok 6,5 38,5
7 28   Šimů­nek Aleš 2200 CZE Sokol Plzeň I 6,5 37,0
8 6 IM Grunberg Mihai 2403 ROM   6,5 36,0
9 4 IM Zawadzki Sta­ni­slav 2428 POL   6,0 39,5
10 14   Novák Pavel 2323 CZE Sokol Plzeň I 6,0 39,0
11 9 M Čer­nou­šek Lukáš 2378 CZE Bohe­mi­ans Pra­ha 6,0 38,5
12 2 IM Gajewski Grze­gorz 2439 POL Piat­ka Skier­niewi­ce 6,0 38,5
13 15 IM Siko­ra-Lerch Jan 2320 CZE TŽ Tři­nec 6,0 38,0
14 8 IM Juřek Josef 2387 CZE Pola­bí Sokol Joly 6,0 36,0
15 22 WIM Zawadz­ka Jolan­ta 2272 POL   6,0 35,5
16 24 WIM Ioni­ca Iulia 2264 ROM   6,0 32,5
17 13 M Fia­la Robert 2324 CZE Sokol Plzeň-Let­ná 5,5 42,0
18 16   Petr Mar­tin 2307 CZE Syn­thesia Par­du­bi­ce 5,5 37,5
19 18 M Stud­nič­ka Tomáš 2302 CZE Dům armá­dy Pra­ha 5,5 37,5
20 19 M Řeho­řek Mar­tin 2300 CZE Emer­ge Ml. Boleslav 5,5 37,5
21 26   Folk Petr 2245 CZE Sokol Plzeň I 5,5 36,5
22 25   Zele­ný Tomáš 2254 CZE Uni­on Plzeň 5,5 36,5
23 21 FM Bensch Patrick 2295 GER Pfarr­ki­r­chen 5,5 36,0
24 34   Bujak Michal 2179 CZE Spar­tak Ústí n.L. 5,5 35,0
25 81   Jení­ček Emil 2021 CZE SSZŠ Lit­ví­nov 5,5 35,0
26 27   Fran­chi­ni Gab­rie­le 2215 ITA   5,5 34,5
27 17 M Cíf­ka Sta­ni­slav 2302 CZE Sla­voj Čes­ké Budě­jo­vi­ce 5,5 34,0
28 10 IM Michá­lek Jan 2377 CZE Sokol Plzeň I 5,5 33,5
29 31   Koth Ste­fan 2190 GER Dort­mund-Brac­kel 5,5 30,5
30 58   Rei­tinger Petr 2090 CZE SZŠ Lit­vi­nov 5,5 29,5
31 30   Tůma Jiří 2192 CZE Sokol Bedři­chov 5,0 38,5
32 35   Vaší­ček Mar­tin 2175 CZE Sokol Domažli­ce 5,0 36,0
33 38   Hla­váč Rudolf 2165 CZE B.E.Sokolov 5,0 35,5
34 43   Havlík Jan 2136 CZE Tatran Pra­cha­ti­ce 5,0 35,0
35 33   Galí­ček Sta­ni­slav 2181 CZE Sla­voj Tachov 5,0 35,0
36 37 WMK Fol­ko­vá Mar­ti­na 2165 CZE Sokol Plzeň I 5,0 34,0
37 53   Toman Jan 2103 CZE Sla­voj Stroj­plast Tachov 5,0 33,0
38 23   Wiesin­ger Robert 2265 AUT Uni­on Hart­ki­r­chen 5,0 33,0
39 63   Vrá­na Jan 2074 CZE 1. Novo­bor­ský ŠK 5,0 33,0
40 54   Vrchot­ka Josef 2103 CZE Bonex Tep­li­ce 5,0 32,5
41 49   Hodo­vá Lucie 2112 CZE ŠK Líně 5,0 30,5
42 46   Pokru­pa Marek 2122 CZE KŠ Tie­tz K.Vary 5,0 30,0
43 70   Vacht­fe­i­dl Petr 2060 CZE 1.ŠK Jih­la­va 5,0 30,0
44 96   Šimů­nek Filip 1877 CZE Uni­on Plzeň 5,0 28,5
45 80   Gol­do­bin Tomáš 2027 CZE KŠ Tie­tz Kar­lo­vy Vary 5,0 28,5
46 72   Cvi­kl Michal 2056 CZE Šakal Kozo­lu­py 5,0 28,0
47 57   Buká­ček Lubo­mír 2091 CZE Žďas Žďár n.S. 4,5 36,5
48 41   Toman Jaro­slav 2145 CZE Sla­voj Stroj­plast Tachov 4,5 36,0
49 36   Jaroš Mar­tin 2149 CZE Uni­on Plzeň 4,5 35,0
50 78   Kudlá­ček Jaro­slav 2039 CZE ŠK Duras BVK 4,5 34,0
51 47   Jení­ček Michal 2117 CZE SSZŠ Lit­ví­nov 4,5 33,5
52 45   Cha­luš Karel 2123 CZE Sokol Plzeň-Let­ná 4,5 33,0
53 59   de Cau­ter Wol­f­gang 2089 GER SF Hein­sberg 4,5 32,0
54 83   Kalis­ta Karel 2019 CZE Loko­mo­ti­va Plzeň 4,5 30,0
55 65   Ondreját Miroslav 2072 CZE B.E.Sokolov 4,5 29,5
56 68   Valíč­ko­va Mar­ti­na 2063 CZE TŽ Tři­nec 4,5 29,0
57 103   Svo­bo­da Jan 1769 CZE Loko­mo­ti­va Most 4,5 29,0
58 75   Vin­klá­rek Ondřej 2044 CZE Sokol Sen­dra­ži­ce 4,5 28,5
59 98   Pete­ra Lubo­mír 1851 CZE Sokol Domažli­ce 4,5 28,5
60 60   Hejl Jaro­slav 2081 CZE Řem­dih Str­mi­lov 4,5 26,5
61 107   Rakous Pavel 1716 CZE   4,5 23,0
62 32   Pur­noch Josef 2184 CZE Spo­la­na Nera­to­vi­ce 4,0 36,0
63 64   Kříž Luboš 2072 CZE Uni­on Plzeň 4,0 35,5
64 73   Špí­rek Adam 2049 CZE Loko­mo­ti­va Most 4,0 33,0
65 39   Káňa Pavel 2159 CZE Jäkl Kar­vi­ná 4,0 31,0
66 71   Kame­ník Mar­tin 2057 CZE MARTY Baník Most 4,0 31,0
67 84   Peníš­ka Pavel 2011 CZE Desko Libe­rec 4,0 30,5
68 40   Beran Bohu­mil 2158 CZE ŠK Přeš­ti­ce 4,0 29,0
69 92   Jína Luboš 1943 CZE TJ Nisa Pro­seč 4,0 29,0
70 88   Dra­ho­rád Daniel 1977 CZE Bohe­mi­ans Pra­ha 4,0 28,5
71 93   Muk Ivo 1916 CZE ŠK Přeš­ti­ce 4,0 28,5
72 66   Spie­sber­ger Ger­hard 2070 AUT Ran­sho­fen 4,0 28,0
73 91   Paho­rec­ký Jiri 1946 CZE Kober­ce Kájov 4,0 27,5
74 56   Nový Vác­lav 2093 CZE Sokol Kla­to­vy 4,0 26,0
75 42   Adá­mek Fran­ti­šek 2144 CZE ZČE Plzeň 4,0 24,5
76 101   Steinhauser Fran­ti­šek 1775 CZE Řem­dih Str­mi­lov 4,0 23,5
77 69   Šnai­dr Jiří 2063 CZE Sokol Plzeň-Let­ná 3,5 32,0
78 95   Čekan Petr 1894 CZE Sokol Let­ná 3,5 31,5
79 50   Racek Jiří 2112 CZE Sla­voj Dvo­rec 3,5 31,5
80 67   Sed­lá­ček Jiří 2069 CZE Sla­voj Stroj­plast Tachov 3,5 31,0
81 94   Fia­la Jan 1914 CZE ŠK Vese­lí n.L. 3,5 29,0
82 62   Mit­ter­hu­e­mer Gün­ter 2075 AUT Uni­on Hart­ki­r­chen 3,5 28,5
83 104   Steinhauser Domi­nik 1753 CZE Řem­dih Str­mi­lov 3,5 27,5
84 97   Vojíř Vác­lav 1863 CZE Sokol Plzeň I 3,5 27,5
85 52   Ská­cel Jan 2103 CZE Sokol Bene­šov 3,5 27,0
86 105   Kříž Daniel 1732 CZE Uni­on Plzeň 3,5 27,0
87 51   Hyrš Mar­tin 2108 CZE ŠK Duras BVK 3,5 26,5
88 74   Vla­dy­ka Vác­lav 2048 CZE ŠK Čes­ká lípa 3,5 26,5
89 55   Fru­e­hauf Nor­bert 2097 AUT Ran­sho­fen 3,5 25,5
90 20 IM Gross Šte­fan 2294 CZE Sokol Plzeň I 3,5 25,5
91 106   Vojíř Vác­lav 1721 CZE Sokol Plzeň I 3,5 25,0
92 108   Steinhauser Anto­nín 1714 CZE Řem­dih Str­mi­lov 3,0 30,5
93 85   van der Veen Ronald 2002 NED Scha­akwou­de 3,0 30,0
94 76   Čečil Pavel 2042 CZE Loko­mo­ti­va Plzeň 3,0 29,0
95 99   Rei­tinge­ro­vá Ive­ta 1841 CZE Che­mo­pol Lit­ví­nov 3,0 27,0
96 61   Malec Jan 2079 CZE UD Hamr 3,0 26,5
97 48   Gut­de­ut­sch Otto 2116 AUT   3,0 26,0
98 77   Slá­dek Jaro­slav 2042 CZE Sokol Spá­le­né Poří­čí 3,0 25,5
99 44   Pech Vác­lav 2135 CZE MKS Vyš­kov 3,0 25,0
100 86   van Him­ber­gen Har 1996 NED   3,0 25,0
101 102   Háva Petr 1770 CZE ŠK Líně 3,0 24,0
102 29   Mau­rer Jochen 2198 GER   2,5 30,5
103 87   Voglo­vá Eva 1988 CZE Jis­kra Havlíč­kův Brod 2,5 30,0
104 89   Vlček Josef 1976 CZE Bonex Tep­li­ce 2,5 27,5
105 90   Kova­řík Josef 1959 CZE ŠK Líně 2,5 23,0
106 100   Woud­st­ra Willem 1781 NED Scha­akwou­de 2,5 22,5
107 82   Zim­mer Chris­ti­an 2020 AUT Uni­on Hart­ki­r­chen 2,0 27,5
108 79   Bonet­ti Car­lo 2032 ITA   0,0 19,5

Turnaj B — junior OPEN

Poř. Los Jmé­no ELO Fed Klub Body BCh
1 7 Pal­ko­vá Kate­ři­na 1713 CZE Uni­on Plzeň 7,0 38,0
2 3 Kubát Miroslav 1746 CZE Sokol Kla­to­vy 6,5 39,5
3 38 Balhar Jan 1000 CZE ŠK Líně 6,5 34,0
4 2 Havlík Jin­dřich 1775 CZE Uni­on Plzeň 6,0 40,5
5 9 Havlí­ko­vá Kris­tý­na 1620 CZE Uni­on Plzeň 6,0 39,0
6 10 Oreský Jan 1582 CZE Desko Libe­rec 6,0 38,0
7 5 Benák Jaro­slav 1730 CZE Jis­kra Havlíč­kův Brod 6,0 37,0
8 13 Živec Jiří 1527 CZE Dioss Nýřa­ny 6,0 35,0
9 6 Jonáš Vác­lav 1716 CZE Sokol Kla­to­vy 6,0 32,5
10 4 Pospí­šil Aleš 1737 CZE Desko Libe­rec 5,0 38,5
11 11 Řehák Jakub 1545 CZE Loko­mo­ti­va Most 5,0 38,5
12 28 Poš­mur­ný Oldřich 1250 CZE Loko­mo­ti­va Most 5,0 37,5
13 16 Pokor­ný Jiří 1499 CZE ŠK Líně 5,0 36,0
14 17 Šulis­ta Daniel 1494 CZE Řem­dih Str­mi­lov 5,0 36,0
15 18 Cís­ler Michal 1485 CZE Uni­on Plzeň 5,0 35,5
16 8 Rei­tinger Jan 1707 CZE Loko­mo­ti­va Most 5,0 34,0
17 14 Krliš Jan 1519 CZE Sokol Kla­to­vy 5,0 33,5
18 1 Iwa­now Anna 1800 POL MUKS MDK Srodm.Wroclaw 5,0 30,5
19 31 Kří­žek Mar­tin 1100 CZE Sokol Domažli­ce 5,0 28,0
20 27 Nebe­haj Ondřej 1250 CZE Sokol Domažli­ce 5,0 27,5
21 19 Hrouza Mar­tin 1419 CZE VMS Sos­no­vá 4,5 34,5
22 25 Draž­ský Roman 1250 CZE Sokol Domažli­ce 4,5 34,0
23 22 Kra­cí­ko­vá Kris­tý­na 1374 CZE ŠK Líně 4,5 31,5
24 12 Chlad Lukáš 1544 CZE Uni­on Plzeň 4,5 29,5
25 34 Steinhause­ro­vá Anna 1100 CZE Řem­dih Str­mi­lov 4,5 27,5
26 39 Chme­lař Ondřej 1000 CZE Sokol Plzeň-Let­ná 4,5 25,5
27 21 Bauer Tomáš 1395 CZE Sokol Domažli­ce 4,0 31,5
28 26 Kuča Tomáš 1250 CZE Sokol Domažli­ce 4,0 30,0
29 15 Šimlo­vá Jana 1508 CZE ŠK Líně 4,0 26,5
30 20 Uzel Jan 1408 CZE ŠK Líně 4,0 25,0
31 24 Kar­bu­sic­ký Ondřej 1258 CZE ŠK Líně 3,5 31,0
32 29 Válek Tomáš 1250 CZE Sokol Tábor 3,5 30,5
33 23 König Michal 1274 CZE ŠK Líně 3,5 30,0
34 36 Šime­ček Josef 1100 CZE Di Lot­ti Ber­nar­ti­ce 3,5 29,0
35 35 Váchal Pavel 1100 CZE Sokol Domažli­ce 3,0 31,0
36 30 Kuče­ra Michal 1100 CZE Řem­dih Str­mi­lov 3,0 28,5
37 37 Šiml Oldřich 1100 CZE ŠK Líně 3,0 26,0
38 32 Lorenc David 1100 CZE ŠK Líně 2,0 28,0
39 33 Steinhauser Vác­lav 1100 CZE Řem­dih Str­mi­lov 1,0 25,0

Turnaj C — národní OPEN — “Memoriál M. Suka”

Poř. Los Jmé­no ELO Fed Klub Body Bch
1 2 Háva Jaro­slav 1871 CZE ŠK Líně 7,0 40,5
2 6 Rouč Michal 1776 CZE ŠK Ústí n.Labem 7,0 38,0
3 17 Čer­ný Vác­lav 1659 CZE Spar­tak Klen­čí p.Č. 6,5 40,0
4 13 Buká­ček sr. Lubo­mír 1728 CZE Sokol Jámy 6,5 31,5
5 5 Dvo­řák Milo­slav 1796 CZE ZČE Plzeň 6,0 37,5
6 9 Nathan­ský Daniel 1771 CZE ZČE Plzeň 6,0 36,5
7 8 Bar­to­ní­ček Zde­něk 1771 CZE Čes­ká Bese­da Plzeň 6,0 36,0
8 10 Köni­gs Chris­to­ph 1768 GER SF Hein­sberg 5,5 40,0
9 11 Šmíd Jin­dřich 1752 CZE ŠK Líně 5,5 37,5
10 7 Pechát Josef 1775 CZE Sokol Plzeň-Košut­ka 5,5 36,0
11 4 Tenk Petr 1806 CZE Sokol Plzeň-Košut­ka 5,5 34,0
12 14 Pašek Mar­tin 1710 CZE ŠK SU Heř­ma­no­va Huť 5,5 33,5
13 15 Zach Tomáš 1666 CZE Roky­ca­ny 5,0 35,5
14 34 Řez­ní­ček Matouš 1411 CZE Spar­tak Klen­čí p.Č. 5,0 33,5
15 12 Chlou­pek Jaro­slav 1743 CZE Sokol Domažli­ce 5,0 30,5
16 3 Tal­ma Kla­as 1823 NED Scha­akwou­de 5,0 30,5
17 24 Šefr­na Fran­ti­šek 1615 CZE Loko­mo­ti­va Plzeň 4,5 38,5
18 27 Kang Mei Yin 1589 CZE KŠ Tie­tz 4,5 34,0
19 22 Verf Fed­de 1638 NED Scha­akwou­de 4,5 33,0
20 18 Albrecht Jiří 1657 CZE Sokol Plzeň-Košut­ka 4,5 32,5
21 32 Schá­ni­lec Mar­tin 1488 CZE Sokol Kla­to­vy 4,5 29,0
22 1 Sza­rowski Daniel 1889 CZE Čes­ká Bese­da Plzeň 4,5 28,0
23 36 Lasík Petr 1390 CZE Kaská­da Bíli­na 4,5 27,0
24 16 Sout­ner Jaro­slav 1703 CZE Sokol Košut­ka 4,0 34,0
25 23 Fas­to­vá Karo­lí­na 1636 CZE Uni­on Plzeň 4,0 32,0
26 29 Bolek Mar­tin 1554 CZE Šakal Kozo­lu­py 4,0 29,5
27 30 Vitouš Vác­lav 1553 CZE Šakal Kozo­lu­py 4,0 28,0
28 28 Háva Radim 1557 CZE ŠK Líně 4,0 26,5
29 33 Veen­stra Catri­nes 1474 NED Scha­akwou­de 4,0 25,5
30 26 Hahn Chris­ti­an 1601 GER SF Hein­sberg 4,0 24,5
31 25 Volf Michal 1611 CZE TJ Dvůr Krá­lo­vé n.L. 3,5 31,5
32 20 van der Hei­de Ger­ben 1648 NED Scha­akwou­de 3,5 27,5
33 38 Fakan Petr 1253 CZE Sokol Let­ná 3,5 26,0
34 21 Málek Milan 1642 CZE ŠK Líně 3,0 30,0
35 40 Mar­tan Petr 1000 CZE Sokol Plzeň-Košut­ka 3,0 29,5
36 19 Sta­něk Vác­lav 1654 CZE DA Pra­ha 3,0 29,0
37 37 Polák Miloš 1368 CZE Loko­mo­ti­va Plzeň 3,0 26,0
38 35 van Mer­kerk Rut­ger 1400 NED Utrecht 2,0 27,0
39 39 Kří­žek Alex 1000 CZE Sokol Domažli­ce 2,0 26,5
40 31 Zelen­ka Miroslav 1504 CZE Sokol Domažli­ce 1,5 9,0

Turnaj D — turnaj mládeže v rapid šachu

Poř. Los Jmé­no ELO Fed Klub Body BCh
1 3 Pal­ko­vá Kate­ři­na 1713 CZE Uni­on Plzeň 6,5 20,5
2 1 Iwa­now Anna 1800 POL MUKS MDK Srodm.Wroclaw 5,0 19,5
3 2 Havlík Jin­dřich 1775 CZE Uni­on Plzeň 5,0 19,0
  5 Cís­ler Michal 1485 CZE Uni­on Plzeň 5,0 19,0
5 4 Havlí­ko­vá Kris­tý­na 1620 CZE Uni­on Plzeň 3,5 19,5
6 6 Hrouza Mar­tin 1419 CZE VSM Sos­no­va 3,5 17,5
7 8 König Michal 1274 CZE ŠK Líně 3,5 16,5
8 10 Šimů­nek Marek 1250 CZE Uni­on Plzeň 3,5 15,0
9 7 Sta­ní­ček Petr 1399 CZE ŠK Líně 2,5 14,5
10 9 Kar­bu­sic­ký Ondřej 1258 CZE ŠK Líně 2,0 19,5
11 11 Lorenc David 1100 CZE ŠK Líně 2,0 19,5
12 12 Krou­pová Eva 1000 CZE ŠK Líně 0,0 15,0

Turnaj E — bleskový turnaj

Poř. Los Titul Jmé­no ELO Fed Body BCh
1 2 IM Gajewski Grze­gorz 2439 POL 12,0 85,5
2 1 GM Što­ček Jiří 2523 CZE 11,0 85,0
3 5 FM Česal Jaro­slav 2258 CZE 10,5 82,5
4 3 IM Zawadzki Sta­nislaw 2428 POL 8,5 86,0
5 11   Novák Michal 2131 CZE 8,5 84,0
6 17   Vrá­na Jan 2019 CZE 8,5 83,5
7 10   Pach­ta Paul 2150 AUT 8,0 82,0
8 9   Valeš Vác­lav 2168 CZE 7,5 79,5
9 8   Svo­bo­da Miloš 2185 CZE 7,0 87,0
10 14   Adá­mek Fran­ti­šek 2066 CZE 7,0 82,0
11 19   Sza­rowski Daniel 1889 CZE 7,0 71,5
12 33   Balhar Jan 0 CZE 7,0 68,0
13 4   Stud­nič­ka Tomáš 2285 CZE 6,5 84,0
14 6   Spal Milan 2233 CZE 6,5 77,0
15 15   Bar­to­ní­ček Zde­něk 2050 CZE 6,5 75,5
16 7   Roj Miroslav 2202 CZE 6,5 74,5
17 23   Buká­ček Lubo­mír 1728 CZE 6,5 70,5
18 25   Fas­to­vá Karo­lí­na 1636 CZE 6,5 58,5
19 32   Bauer Tomáš 1395 CZE 6,5 55,0
20 13   Kolář Jáchym 2089 CZE 6,0 75,0
21 34   Poš­mur­ný Oldřich 0 CZE 6,0 70,5
22 12   Gut­de­ut­sch Otto 2116 AUT 5,5 71,5
23 16   Vacht­fe­i­dl Petr 2022 CZE 5,5 65,0
24 22   Wie­ner Ladi­slav 1746 CZE 5,5 64,0
25 24   Čer­ný Vác­lav 1659 CZE 5,5 63,5
26 26   Havlí­ko­vá Kris­tý­na 1620 CZE 5,5 61,0
27 18   Slá­dek Jaro­slav 1936 CZE 5,0 62,0
28 30   Řehák Jakub 1545 CZE 5,0 55,5
29 27   Volf Michal 1611 CZE 4,5 57,0
30 31   Řez­ní­ček Matouš 1411 CZE 4,5 57,0
31 28   Oreský Jan 1582 CZE 4,5 56,0
32 29   Nová­ko­vá Lada 1546 CZE 4,0 56,0
33 21   Havlík Jin­dřich 1775 CZE 3,0 58,0
34 20   Iwa­now Anna 1800 POL 3,0 57,5