Mezinárodní šachový festival – Plzeň 2003

Festival Schneider Bohemia – Plzeň 2003 - 9. ročník (16. - 24. 8. 2003)

Partie

turnaj A - Mistrovství Čech mužů 2003 – mezinárodní OPEN turnaj dospělých

turnaj B - JUNIOR OPEN 2003

turnaj C - národní OPEN

Výsledky

turnaj A - Mistrovství Čech mužů 2003 – mezinárodní OPEN turnaj dospělých

Poř.LosTitulJmé­noELOFedKlubBodyBCh
12GMHába Petr2502CZEŠK Tri­nom Zlín7,041,0
26GMJansa Vlas­ti­mil2470CZEŠK DA Praha7,040,0
318IMMichá­lek Jan2390CZESokol Plzeň I7,031,5
412IMKalod Radek2435CZESle­zan Opava6,541,5
515 Klí­ma Lukáš2425CZENH Ost­ra­va6,541,5
610IMNeu­man Petr2438CZESokol Plzeň I6,539,0
74GMPolák Tomáš2473CZESle­zan Opava6,538,5
813GMLech­týn­ský Jiří2431CZEInfi­ni­ty Pardubice6,536,0
91GMFedor­chuk Sergey2557UKR 6,041,0
1014IMKonop­ka Michal2428CZEŠK Mahr­la Praha6,040,5
115IMCvek Robert2471CZESle­zan Opava6,040,0
1217IMPři­byl Josef2393CZEPola­bí Sokol Joly6,037,0
1319IMNun Jiří2358CZESla­vie Hra­dec Králové6,036,5
1433 Petr Mar­tin2236CZESokol Hra­dec Králové6,036,0
1538 Zele­ný Tomáš2187CZEUni­on Plzeň6,036,0
1611IMŠimá­ček Pavel2437CZEAgen­tu­ra 64 Grygov6,034,5
1734WIMBlaž­ko­vá Petra2222CZELoko­mo­ti­va Brno6,034,0
1824IMSiko­ra-Lerch Jan2324CZETŽ Tři­nec6,034,0
1932 Palek Miroslav2246GERSokol Plzeň I6,031,5
2048 Cíf­ka Stanislav2160CZESla­voj Čes­ké Budějovice6,030,5
219FMLáz­nič­ka Viktor2446CZESyn­thesia Pardubice5,538,0
2226 Plischki Sebas­ti­an2310GER 5,536,5
233GMVokáč Marek2490CZEŠK Mahr­la Praha5,536,0
2420IMJuřek Josef2342CZESokol Plzeň I5,536,0
2527 Folk Petr2284CZESokol Plzeň I5,534,5
2628 Stud­nič­ka Tomáš2282CZEŠK DA Praha5,534,0
2739 Pří­bor­ský Jan2181CZEUni­on Plzeň5,532,5
2835 Trkulja Zoran2220AUT 5,532,5
2922IMFre­isler Pavel2329CZEŠK Hol­dia DP Praha5,531,5
3056 Sochor Sta­ni­slav2141CZEAgen­tu­ra 64 Grygov5,531,0
317IMVolo­šin Leon2468CZESokol Vyše­hrad5,040,5
3225 Novák Pavel2317CZEŠach­klub Sokol Klatovy5,038,5
3316 Ber­ná­šek Jan2402CZEInfi­ni­ty Pardubice5,037,0
3442 Fol­ko­vá Martina2179CZESokol Plzeň I5,036,5
3530 Kan­to­rik Marian2272SVK 5,036,0
3631 Řeho­řek Martin2254CZEEmer­ge Ml.Boleslav5,035,5
378IMGross David2451CZESokol Plzeň I5,034,5
3890 Mau­pin Jean-Paul2040FRAAgne­aux Saint-Lo5,034,0
3940 Kuba Jin­dřich2180CZEOpa­va5,033,5
4023IMGross Šte­fan2328CZESokol Plzeň I5,033,0
4168 Pokru­pa Marek2115CZEKŠ Tie­tz5,031,5
4258 Pur­noch Josef2139CZESpo­la­na Neratovice5,031,5
4374 Cichý Miroslav2097CZELoko­mo­ti­va Most5,031,0
4454 Hla­váč Rudolf2150CZEBaník Eastman Sokolov5,030,5
4570 Nový Vác­lav2107CZESokol Kla­to­vy5,030,0
46100 Adá­mek František2015CZEZČE Plzeň5,030,0
47107 Bar­bet Loic1900FRAAgne­aux Saint-Lo5,029,5
48105 Beran Bohu­mil1935CZEŠK Přeš­ti­ce5,028,5
4941 Mau­rer Jochen2180GER 4,536,0
5073 Pří­bor­ský Ivo2100CZEUni­on Plzeň4,535,5
5146 Čedí­ko­vá Kateřina2168CZESokol Kla­to­vy4,533,5
5229IMVolo­din Viktor2279RUS 4,533,5
5347 Vág­ner Tomáš2161CZELoko­mo­ti­va Most4,532,5
5477 Rei­tinger Petr2083CZEŠK Che­mo­pe­t­rol Litvínov4,532,5
55102 Jaroš Mar­tin1997CZEUni­on Plzeň4,532,0
5650 Galí­ček Stanislav2155CZESla­voj Tachov4,532,0
5753 Havlík Jan ml.2151CZETar­tan Prachatice4,531,0
5860 Tůma Jiří2138CZEJis­kra Havlíč­kův Brod4,531,0
5921 Horák Michal2341CZESK Děčín4,530,5
6072 Kra­to­chvíl Miloš2102CZESokol Písek4,530,5
6149 Bujak Michal2159CZESpar­tak Ústí n.L.4,530,0
6266 Jirá­sek Pavel2126CZESokol Hra­dec Králové4,530,0
6367 Nová­ček Karel2116CZEŠach­klub Sokol Klatovy4,530,0
6492 Cho­i­sy Mathilde2024FRAAgne­aux Saint-Lo4,529,5
65103 Toman Jan1940CZESla­voj Tachov4,529,0
6661 Huisman Hugu­es2135FRAAgne­aux Saint-Lo4,524,5
6752 Lon­dýn Radek2152CZES.Vyšehrad VISUS4,035,5
6843 Hrbol­ka Ladi­slav sr.2174CZELoko­mo­ti­va Most4,035,0
6951 Kopa­sov Evgeny2154RUS 4,034,5
7076 Ská­cel Jan2093CZESokol Bene­šov4,033,5
7171 Toman Jaro­slav2107CZESla­voj Tachov4,033,0
7287 Hodo­vá Lucie2059CZEŠK Líně4,032,5
7345 Kubí­ko­vá Alena2170CZESokol Pra­ha-Koby­li­sy4,032,5
7462 Ondreját Miroslav2133CZEB.Eastman Soko­lov4,032,0
7536 Hrbol­ka Ladi­slav jr.2207CZELoko­mo­ti­va Most4,031,0
7655 Pod­brd­ský Pavel2142CZELoko­mo­ti­va Brno4,030,0
7784 Kolář Jáchym2063CZEŠK Pivo­var Louny4,030,0
7869 Bene­te­au Hubert2109FRAAgne­aux Saint-Lo4,030,0
7944 Pech Vác­lav2171CZEMKS Vyš­kov4,029,0
8093 Kup­ka František2011CZELoko Plzeň4,028,5
81111 Vrá­na Jan1855CZE1.novoborský ŠK4,028,0
8295 Mič­ka Vladislav1982CZEŠK Líně4,028,0
8396 Kra­to­chvíl Jakub1977CZEBaník Eastman Sokolov4,027,5
8465 Bar­to­ní­ček Zdeněk2127CZEČes­ká bese­da Plzeň4,025,5
8585 Šnai­dr Jiří2063CZESokol Plzeň-Let­ná4,025,0
8698 Kovář Josef1922CZEŠK Pra­ha Smíchov4,025,0
87104 Fales Ana­to­lij1937CZEJis­kra Tanvald3,532,0
8878 Sed­lá­ček Jiří2083CZESla­voj Tachov3,531,5
8988 Kame­ník Martin2057CZEMar­ty Most3,531,5
9086 Vin­klá­rek Ondřej2061CZESokol Sen­dra­ži­ce3,528,5
91108 Prav­dík Kamil1893CZESokol Tábor3,528,0
9279 Staszko Mar­tin2083CZETŽ Tři­nec3,528,0
9363 Postu­pa Pavel2132CZEPola­bí Sokol Joly3,527,5
9457 Vrchot­ka Josef2140CZEDDM Osek3,526,0
9589 Houš­ka Jiří2056CZESokol Spá­le­né Poříčí3,523,0
9680 Slá­dek Jaroslav2081CZESokol Spá­le­né Poříčí3,031,0
9782 Cvi­kl Michal2078CZEŠakal Kozo­lu­py3,031,0
9881 Vla­dy­ka Václav2079CZEŠK Čes­ká Lípa3,029,0
9964 Wün­sch Jiří2130CZEŠK Rakov­ník3,028,5
10091 Hájek Jaro­slav2029CZESokol Zaje­či­ce3,028,0
10137 Brom Jiří2201CZEŠK Týn n.Vlt.3,028,0
102113 Vlček Josef1840CZEDDM Osek3,028,0
10359 Horák Jiří2138CZESSZŠ Lit­ví­nov3,027,5
104101 Pra­žák Ondřej2010CZEJis­kra Tanvald3,027,5
105114 Letour­ne­ur Arthur1830FRAAgne­aux Saint-Lo3,027,5
106109 Kubík Jaro­slav1863CZESokol Pra­ha-Koby­li­sy3,027,5
10783 Kalis­ta Karel2074CZELoko­mo­ti­va Plzeň3,027,0
108115 Tra­c­zewski Wojciech1800POLMDK Mal­bork3,025,0
10997 Sza­rowski Daniel1930CZEČes­ká bese­da Plzeň2,526,5
11094 Kova­řík Josef2007CZEŠK Líně2,523,0
11199 Miskol­c­zi Vítězslav2019CZETJ Slo­van Praha-Bohnice2,521,0
11275 Kříž Luboš2097CZELoko­mo­ti­va Plzeň2,518,5
113110 Postu­pa Pavel1863CZEPola­bí Sokol Joly2,025,5
114106 Hásek Pavel1934CZEJis­kra Tanvald2,024,5
115112 Krej­čo­vá Kateřina1848CZESokol Hra­dec Králové2,024,0

turnaj B - JUNIOR OPEN 2003

Poř.LosJmé­noELOFedKlubBodyBCh
112Pete­ra Lubomír1660CZESokol Domažli­ce7,040,0
228Kubát Miroslav0CZESokol Kla­to­vy7,038,5
35Šimů­nek Filip1788CZEUni­on Plzeň6,538,0
43Martí­nek Pavel1826CZELoko­mo­ti­va Cheb6,535,5
513Kříž Daniel1639CZEUni­on Plzeň6,038,5
69Pospí­šil Aleš1701CZEDesko Libe­rec6,036,5
714Pal­ko­vá Kateřina1606CZEUni­on Plzeň6,036,0
82Del­la-Rossa Anastasia1850RUS 6,033,5
915Řehák Michal1580CZEŠK Líně5,537,0
106Šmíd Jin­dřich1784CZEŠK Líně5,536,5
111Rei­tinge­ro­vá Iveta1863CZELoko­mo­ti­va Most5,535,5
1216Fořt Tomáš1508CZEZČE Plzeň5,532,5
138Háva Petr1735CZEŠK Líně5,041,0
1410Benák Jaro­slav1677CZEJis­kra Havlíč­kův Brod5,037,5
1517Han­zal Marek1505CZEŠK Týn n.Vlt.5,036,5
1620Havlík Jin­dřich1471CZEUni­on Plzeň5,036,0
1721Pokor­ný Jiří1420CZEŠK Líně5,034,5
1818Krliš Jan1473CZESokol Kla­to­vy5,030,0
1911Postu­pa Martin1676CZEPola­bí Sokol Joly4,535,5
2025Žiž­ka Vladimír1261CZEŠK Týn n. Vlt.4,535,0
2122Jonáš Vác­lav1390CZESokol Kla­to­vy4,533,5
227Chey­pe Marie1780FRAAgne­aux Saint-Lo4,533,0
234Kopa­sov Alexander1800RUS 4,533,0
2419Novák Michal1472CZETJ Lan­škroun4,530,0
2529Schá­ni­lec Martin0CZESokol Kla­to­vy4,529,0
2626Chlad Lukáš0CZEUni­on Plzeň4,033,0
2723Kra­cí­ko­vá Kristýna1367CZEŠK Líně4,029,5
2830Uzel Jan0CZEŠK Líně4,029,5
2924Hrouza Mar­tin1262CZELoko­mo­ti­va Krnov4,028,5
3027Cís­ler Michal0CZEUni­on Plzeň4,026,5
3136Steinhause­ro­vá Anna0CZEŘem­dih Strmilov4,024,0
3238Balhar Jan0CZEŠK Líně3,530,0
3333Kle­sa Josef0CZESokol Kla­to­vy3,525,5
3432Havlí­ko­vá Kristýna0CZEUni­on Plzeň3,525,5
3535Pal­ko­vá Nikola0CZEUni­on Plzeň3,523,5
3634Lorenc David0CZEŠK Líně3,026,0
3739Kašo­vá Kateřina0CZEŠK Líně3,022,5
3841Steinhauser Vác­lav0CZEŘem­dih Strmilov2,524,5
3937Šiml Oldřich0CZEŠK Líně2,524,0
4031Braun Michal0CZEŠK Líně2,522,0
4142Šmí­do­vá Marta0CZEŠK Líně2,024,5
4240Plas­so­vá Ivana0CZEŠK Líně1,023,0

turnaj C - národní OPEN

Poř.LosJmé­noELOFedKlubBodyBCh
111Lexa Josef1842CZETJ Slo­van Praha-Bohnice7,035,0
21Veve­ra Radek1977CZEBohe­mi­ans Praha6,540,5
33Mrn­ka Jan1908CZEMar­ty Most6,539,5
419Nathan­ský Daniel1792CZEZČE Plzeň6,537,5
510Tichý Ště­pán1852CZEKŠ Tie­tz6,536,0
67Vrko­ta Miloš1870CZESokol Sen­dra­ži­ce6,535,5
75Vrá­na Petr1885CZETJ Staň­kov6,040,0
813Král Pavel1828CZETJ Slo­van Praha-Bohnice6,034,5
922Poko­mán­dy Mikuláš1754CZEZČE Plzeň6,032,5
1012Vlk Milo­slav1840CZEDIOSS Nýřa­ny5,539,0
1114Lener Jaro­slav1823CZEŠK Pra­ha-Smí­chov5,536,5
1223Bar­to­ní­ček Zde­něk jr.1750CZEČes­ká bese­da Plzeň5,536,0
1320Král Petr1772CZESla­voj Dvorec5,533,5
1431Pašek Mar­tin1669CZEDIOSS Nýřa­ny5,533,0
158Babo­rov­ský Jaroslav1862CZEUni­on Plzeň5,532,0
169Háva Jaro­slav1861CZEŠK Líně5,037,5
1729Albrecht Jiří1695CZESokol Košut­ka5,033,5
1818Rouč Michal1793CZESpar­tak Ústí n.L.5,031,5
1927Steinhauser Fran­ti­šek1709CZEŘem­dih Strmilov5,031,5
202Sou­kup Alois1943CZESokol Plzeň-Košut­ka4,540,5
2121Pechát Josef1758CZESokol Plzeň-Košut­ka4,534,5
2225Hadač Pavel1744CZEUni­on Plzeň4,534,0
2324Sout­ner Jaroslav1695CZESokol Košut­ka4,533,5
2435Sta­něk Václav1635CZEDA Pra­ha4,532,0
2516Dvo­řák Miloslav1802CZEZČE Plzeň4,530,5
2615Vojíř Vác­lav jr1823CZESokol Plzeň I4,530,5
2742Háva Radim1472CZEŠK Líně4,530,0
2837Strej­ček Pavel1628CZELoko­mo­ti­va Cheb4,527,5
294Pekař Fran­ti­šek1889CZESK Děčín4,527,0
3026Zach Tomáš1729CZESKK Roky­ca­ny4,524,0
3149Vasi­liev Sergej0RUS 4,034,5
3245Šára Sta­ni­slav0CZELoko­mo­ti­va Most4,032,5
3334Vojíř Vác­lav sr.1645CZESokol Plzeň I4,029,5
346Hrubý Vác­lav1874CZEDDM Osek4,026,5
3538Kou­bek Jiří1612CZEŠK Týn n.Vlt.3,532,5
3632Machá­lek Martin1662CZEŠK Týn n.Vlt.3,530,5
3728Fai­rai­sl Dušan1699CZESpar­tak Žebrák3,529,0
3830Hütt­ner Miloš1674CZEKŠ Tie­tz3,528,0
3936Wadu­ra Robert1635CZETJ Slo­van Praha-Bohnice3,527,0
4046Neu­ma­no­vá Monika1346CZEBohe­mi­ans Praha3,032,0
4147Šefr­na František0CZELoko­mo­ti­va Plzeň3,030,0
4244Dostál Karel1415CZEDIOSS Nýřa­ny3,027,5
4340Bolek Mar­tin1524CZEŠakal Kozo­lu­py3,025,5
4443Kra­cík Miroslav1438CZEŠK Líně2,524,5
4539Kotě­šo­vec Daniel1555CZESokol Plzeň - Letná2,524,5
4641Mede Mar­tin1509CZEZČE Plzeň2,523,0
4733Kaň­ka Jindřich1654CZESokol Čer­ve­né Poříčí2,521,0
4848Polák Miloš0CZELoko­mo­ti­va Plzeň1,523,0
4917Šru­bař Pavel1799CZESKK ZP Rokycany1,02,5

turnaj D - turnaj mládeže

Poř.LosJmé­noELOFedKlubBodyBCh
12Vrá­na Jan1855CZE1.novoborský ŠK6,021,5
29Jonáš Vác­lav1390CZESokol Kla­to­vy5,521,0
31Postu­pa Pavel1863CZEPola­bí Sokol Joly5,021,5
45Šimů­nek Filip1788CZEUni­on Plzeň5,021,0
58Havlík Jin­dřich1471CZEUni­on Plzeň5,018,5
613Kubát Miroslav1100CZESokol Kla­to­vy4,022,0
716Schá­ni­lec Martin1100CZESokol Kla­to­vy4,018,0
83Del­la-Rosa Anastasya1850RUS 4,018,0
96Postu­pa Martin1676CZEPola­bí Sokol Joly4,017,5
107Krliš Jan1473CZESokol Kla­to­vy3,521,0
114Kopa­sov Alexander1800RUS 3,020,0
1210Havlí­ko­vá Kristýna1250CZEUni­on Plzeň3,018,0
1315Poš­mur­ný Oldřich1100CZELoko­mo­ti­va Most3,016,5
1411Kle­sa Josef1250CZESokol Kla­to­vy3,015,5
1514Lorenc David1100CZEŠK Líně3,015,0
1617Škor­va­go­vá Martina1100CZESokol Kla­to­vy3,012,0
1718Steinhause­ro­vá Anna1100CZEŘem­dih Strmilov2,515,0
1812Kej­ho­vá Lenka1100CZEUni­on Plzeň2,013,5
1919Mun­dil Jindřich1000CZESokol Let­ná1,513,5
2020Steinhauser Vác­lav1000CZEŘem­dih Strmilov0,013,5

turnaj E - turnaj neregistrovaných

Poř.LosJmé­noFEDKlubBody
14Del­la-Rossa AnastasyaRUSRus­ko5,0
21Vile­ta StanislavCZEPlzeň4,0
32Postu­po­vá MartinaCZEMilo­vi­ce2,0
 3Mar­tan PetrCZEPlzeň2,0
 5Havlík PetrCZEPlzeň2,0
66Fai­rais­lo­va EvaCZECha­loup­ky0,0

turnaj F - bleskový turnaj

Poř.LosJmé­noELOFedKlubBodyBCh
11Što­ček Jiří2500CZESokol Plzeň I11,084,0
22Neu­man Petr2438CZESokol Plzeň I10,082,0
35Vaší­ček Martin2158CZESokol Domažli­ce9,583,5
44Chrz Pavel2167CZESpar­tak Ústí8,583,5
57Racek Jiří2130CZESla­voj Dvorec8,086,0
611Pra­žák Ondřej2010CZETan­vald8,086,0
73Spal Milan2314CZESokol Písek8,083,5
810Sed­lá­ček Tomáš2020CZEASIX Pra­ha7,587,0
914Pekař Fran­ti­šek1889CZEŠK Děčín7,575,0
1017Vrá­na Jan1855CZENový Bor7,082,5
1116Valenz Miroslav1856CZESpo­je Čes­ké Budějovice7,082,0
1212Sza­rowski Daniel1930CZEČes­ká Bese­da Plzeň7,076,0
139Kra­to­chvíl Miloš2100CZESokol Písek7,072,0
1429Novot­ný Jaromír1250CZEČes­ká Bese­da Plzeň7,067,0
1513Prav­dík Kamil1893CZESokol Tábor6,576,0
1627Cís­ler Michal1250CZEUni­on Plzeň6,560,5
1719Volf Vilém1822CZEŠakal Kozo­lu­py6,076,0
188Kame­ník Martin2100CZEMar­ty Most6,072,5
1920Pospí­šil Aleš1701CZELibe­rec6,068,5
206Vrchot­ka Josef2140CZEOsek6,067,0
2115Postu­pa Pavel1863CZELysá n.L.6,065,0
2223Fas­to­vá Karolína1593CZEUni­on Plzeň6,063,5
2324Havlík Jin­dřich1471CZEUni­on Plzeň6,059,5
2421Postu­pa Martin1676CZELysá n.L.6,059,0
2525Výbor­ný Jaroslav1301CZESokol Košut­ka5,060,0
2618Jenč Milan1823CZESK Líně5,059,5
2722Zema­no­vá Romana1672CZENové Měs­to p.S.4,061,5
2826Fakan Petr1300CZESokol Plzeň-Let­ná3,060,5
2928Havlí­ko­va Kristýna1250CZEUni­on Plzeň3,060,0
3030Kou­ko­lík Jan1100CZETachov1,059,5