Mezinárodní šachový festival – Plzeň 2003

Festival Schneider Bohemia – Plzeň 2003 — 9. ročník (16. — 24. 8. 2003)

Partie

turnaj A — Mistrovství Čech mužů 2003 – mezinárodní OPEN turnaj dospělých

turnaj B — JUNIOR OPEN 2003

turnaj C — národní OPEN

Výsledky

turnaj A — Mistrovství Čech mužů 2003 – mezinárodní OPEN turnaj dospělých

Poř. Los Titul Jmé­no ELO Fed Klub Body BCh
1 2 GM Hába Petr 2502 CZE ŠK Tri­nom Zlín 7,0 41,0
2 6 GM Jansa Vlas­ti­mil 2470 CZE ŠK DA Pra­ha 7,0 40,0
3 18 IM Michá­lek Jan 2390 CZE Sokol Plzeň I 7,0 31,5
4 12 IM Kalod Radek 2435 CZE Sle­zan Opa­va 6,5 41,5
5 15   Klí­ma Lukáš 2425 CZE NH Ost­ra­va 6,5 41,5
6 10 IM Neu­man Petr 2438 CZE Sokol Plzeň I 6,5 39,0
7 4 GM Polák Tomáš 2473 CZE Sle­zan Opa­va 6,5 38,5
8 13 GM Lech­týn­ský Jiří 2431 CZE Infi­ni­ty Par­du­bi­ce 6,5 36,0
9 1 GM Fedor­chuk Ser­gey 2557 UKR   6,0 41,0
10 14 IM Konop­ka Michal 2428 CZE ŠK Mahr­la Pra­ha 6,0 40,5
11 5 IM Cvek Robert 2471 CZE Sle­zan Opa­va 6,0 40,0
12 17 IM Při­byl Josef 2393 CZE Pola­bí Sokol Joly 6,0 37,0
13 19 IM Nun Jiří 2358 CZE Sla­vie Hra­dec Krá­lo­vé 6,0 36,5
14 33   Petr Mar­tin 2236 CZE Sokol Hra­dec Krá­lo­vé 6,0 36,0
15 38   Zele­ný Tomáš 2187 CZE Uni­on Plzeň 6,0 36,0
16 11 IM Šimá­ček Pavel 2437 CZE Agen­tu­ra 64 Gry­gov 6,0 34,5
17 34 WIM Blaž­ko­vá Pet­ra 2222 CZE Loko­mo­ti­va Brno 6,0 34,0
18 24 IM Siko­ra-Lerch Jan 2324 CZE TŽ Tři­nec 6,0 34,0
19 32   Palek Miroslav 2246 GER Sokol Plzeň I 6,0 31,5
20 48   Cíf­ka Sta­ni­slav 2160 CZE Sla­voj Čes­ké Budě­jo­vi­ce 6,0 30,5
21 9 FM Láz­nič­ka Vik­tor 2446 CZE Syn­thesia Par­du­bi­ce 5,5 38,0
22 26   Plischki Sebas­ti­an 2310 GER   5,5 36,5
23 3 GM Vokáč Marek 2490 CZE ŠK Mahr­la Pra­ha 5,5 36,0
24 20 IM Juřek Josef 2342 CZE Sokol Plzeň I 5,5 36,0
25 27   Folk Petr 2284 CZE Sokol Plzeň I 5,5 34,5
26 28   Stud­nič­ka Tomáš 2282 CZE ŠK DA Pra­ha 5,5 34,0
27 39   Pří­bor­ský Jan 2181 CZE Uni­on Plzeň 5,5 32,5
28 35   Trkulja Zoran 2220 AUT   5,5 32,5
29 22 IM Fre­isler Pavel 2329 CZE ŠK Hol­dia DP Pra­ha 5,5 31,5
30 56   Sochor Sta­ni­slav 2141 CZE Agen­tu­ra 64 Gry­gov 5,5 31,0
31 7 IM Volo­šin Leon 2468 CZE Sokol Vyše­hrad 5,0 40,5
32 25   Novák Pavel 2317 CZE Šach­klub Sokol Kla­to­vy 5,0 38,5
33 16   Ber­ná­šek Jan 2402 CZE Infi­ni­ty Par­du­bi­ce 5,0 37,0
34 42   Fol­ko­vá Mar­ti­na 2179 CZE Sokol Plzeň I 5,0 36,5
35 30   Kan­to­rik Mari­an 2272 SVK   5,0 36,0
36 31   Řeho­řek Mar­tin 2254 CZE Emer­ge Ml.Boleslav 5,0 35,5
37 8 IM Gross David 2451 CZE Sokol Plzeň I 5,0 34,5
38 90   Mau­pin Jean-Paul 2040 FRA Agne­aux Saint-Lo 5,0 34,0
39 40   Kuba Jin­dřich 2180 CZE Opa­va 5,0 33,5
40 23 IM Gross Šte­fan 2328 CZE Sokol Plzeň I 5,0 33,0
41 68   Pokru­pa Marek 2115 CZE KŠ Tie­tz 5,0 31,5
42 58   Pur­noch Josef 2139 CZE Spo­la­na Nera­to­vi­ce 5,0 31,5
43 74   Cichý Miroslav 2097 CZE Loko­mo­ti­va Most 5,0 31,0
44 54   Hla­váč Rudolf 2150 CZE Baník Eastman Soko­lov 5,0 30,5
45 70   Nový Vác­lav 2107 CZE Sokol Kla­to­vy 5,0 30,0
46 100   Adá­mek Fran­ti­šek 2015 CZE ZČE Plzeň 5,0 30,0
47 107   Bar­bet Loic 1900 FRA Agne­aux Saint-Lo 5,0 29,5
48 105   Beran Bohu­mil 1935 CZE ŠK Přeš­ti­ce 5,0 28,5
49 41   Mau­rer Jochen 2180 GER   4,5 36,0
50 73   Pří­bor­ský Ivo 2100 CZE Uni­on Plzeň 4,5 35,5
51 46   Čedí­ko­vá Kate­ři­na 2168 CZE Sokol Kla­to­vy 4,5 33,5
52 29 IM Volo­din Vik­tor 2279 RUS   4,5 33,5
53 47   Vág­ner Tomáš 2161 CZE Loko­mo­ti­va Most 4,5 32,5
54 77   Rei­tinger Petr 2083 CZE ŠK Che­mo­pe­t­rol Lit­ví­nov 4,5 32,5
55 102   Jaroš Mar­tin 1997 CZE Uni­on Plzeň 4,5 32,0
56 50   Galí­ček Sta­ni­slav 2155 CZE Sla­voj Tachov 4,5 32,0
57 53   Havlík Jan ml. 2151 CZE Tar­tan Pra­cha­ti­ce 4,5 31,0
58 60   Tůma Jiří 2138 CZE Jis­kra Havlíč­kův Brod 4,5 31,0
59 21   Horák Michal 2341 CZE SK Děčín 4,5 30,5
60 72   Kra­to­chvíl Miloš 2102 CZE Sokol Písek 4,5 30,5
61 49   Bujak Michal 2159 CZE Spar­tak Ústí n.L. 4,5 30,0
62 66   Jirá­sek Pavel 2126 CZE Sokol Hra­dec Krá­lo­vé 4,5 30,0
63 67   Nová­ček Karel 2116 CZE Šach­klub Sokol Kla­to­vy 4,5 30,0
64 92   Cho­i­sy Mathil­de 2024 FRA Agne­aux Saint-Lo 4,5 29,5
65 103   Toman Jan 1940 CZE Sla­voj Tachov 4,5 29,0
66 61   Huisman Hugu­es 2135 FRA Agne­aux Saint-Lo 4,5 24,5
67 52   Lon­dýn Radek 2152 CZE S.Vyšehrad VISUS 4,0 35,5
68 43   Hrbol­ka Ladi­slav sr. 2174 CZE Loko­mo­ti­va Most 4,0 35,0
69 51   Kopa­sov Evge­ny 2154 RUS   4,0 34,5
70 76   Ská­cel Jan 2093 CZE Sokol Bene­šov 4,0 33,5
71 71   Toman Jaro­slav 2107 CZE Sla­voj Tachov 4,0 33,0
72 87   Hodo­vá Lucie 2059 CZE ŠK Líně 4,0 32,5
73 45   Kubí­ko­vá Ale­na 2170 CZE Sokol Pra­ha-Koby­li­sy 4,0 32,5
74 62   Ondreját Miroslav 2133 CZE B.Eastman Soko­lov 4,0 32,0
75 36   Hrbol­ka Ladi­slav jr. 2207 CZE Loko­mo­ti­va Most 4,0 31,0
76 55   Pod­brd­ský Pavel 2142 CZE Loko­mo­ti­va Brno 4,0 30,0
77 84   Kolář Jáchym 2063 CZE ŠK Pivo­var Lou­ny 4,0 30,0
78 69   Bene­te­au Hubert 2109 FRA Agne­aux Saint-Lo 4,0 30,0
79 44   Pech Vác­lav 2171 CZE MKS Vyš­kov 4,0 29,0
80 93   Kup­ka Fran­ti­šek 2011 CZE Loko Plzeň 4,0 28,5
81 111   Vrá­na Jan 1855 CZE 1.novoborský ŠK 4,0 28,0
82 95   Mič­ka Vla­di­slav 1982 CZE ŠK Líně 4,0 28,0
83 96   Kra­to­chvíl Jakub 1977 CZE Baník Eastman Soko­lov 4,0 27,5
84 65   Bar­to­ní­ček Zde­něk 2127 CZE Čes­ká bese­da Plzeň 4,0 25,5
85 85   Šnai­dr Jiří 2063 CZE Sokol Plzeň-Let­ná 4,0 25,0
86 98   Kovář Josef 1922 CZE ŠK Pra­ha Smí­chov 4,0 25,0
87 104   Fales Ana­to­lij 1937 CZE Jis­kra Tan­vald 3,5 32,0
88 78   Sed­lá­ček Jiří 2083 CZE Sla­voj Tachov 3,5 31,5
89 88   Kame­ník Mar­tin 2057 CZE Mar­ty Most 3,5 31,5
90 86   Vin­klá­rek Ondřej 2061 CZE Sokol Sen­dra­ži­ce 3,5 28,5
91 108   Prav­dík Kamil 1893 CZE Sokol Tábor 3,5 28,0
92 79   Staszko Mar­tin 2083 CZE TŽ Tři­nec 3,5 28,0
93 63   Postu­pa Pavel 2132 CZE Pola­bí Sokol Joly 3,5 27,5
94 57   Vrchot­ka Josef 2140 CZE DDM Osek 3,5 26,0
95 89   Houš­ka Jiří 2056 CZE Sokol Spá­le­né Poří­čí 3,5 23,0
96 80   Slá­dek Jaro­slav 2081 CZE Sokol Spá­le­né Poří­čí 3,0 31,0
97 82   Cvi­kl Michal 2078 CZE Šakal Kozo­lu­py 3,0 31,0
98 81   Vla­dy­ka Vác­lav 2079 CZE ŠK Čes­ká Lípa 3,0 29,0
99 64   Wün­sch Jiří 2130 CZE ŠK Rakov­ník 3,0 28,5
100 91   Hájek Jaro­slav 2029 CZE Sokol Zaje­či­ce 3,0 28,0
101 37   Brom Jiří 2201 CZE ŠK Týn n.Vlt. 3,0 28,0
102 113   Vlček Josef 1840 CZE DDM Osek 3,0 28,0
103 59   Horák Jiří 2138 CZE SSZŠ Lit­ví­nov 3,0 27,5
104 101   Pra­žák Ondřej 2010 CZE Jis­kra Tan­vald 3,0 27,5
105 114   Letour­ne­ur Arthur 1830 FRA Agne­aux Saint-Lo 3,0 27,5
106 109   Kubík Jaro­slav 1863 CZE Sokol Pra­ha-Koby­li­sy 3,0 27,5
107 83   Kalis­ta Karel 2074 CZE Loko­mo­ti­va Plzeň 3,0 27,0
108 115   Tra­c­zewski Woj­ciech 1800 POL MDK Mal­bork 3,0 25,0
109 97   Sza­rowski Daniel 1930 CZE Čes­ká bese­da Plzeň 2,5 26,5
110 94   Kova­řík Josef 2007 CZE ŠK Líně 2,5 23,0
111 99   Miskol­c­zi Vítěz­slav 2019 CZE TJ Slo­van Pra­ha-Bohni­ce 2,5 21,0
112 75   Kříž Luboš 2097 CZE Loko­mo­ti­va Plzeň 2,5 18,5
113 110   Postu­pa Pavel 1863 CZE Pola­bí Sokol Joly 2,0 25,5
114 106   Hásek Pavel 1934 CZE Jis­kra Tan­vald 2,0 24,5
115 112   Krej­čo­vá Kate­ři­na 1848 CZE Sokol Hra­dec Krá­lo­vé 2,0 24,0

turnaj B — JUNIOR OPEN 2003

Poř. Los Jmé­no ELO Fed Klub Body BCh
1 12 Pete­ra Lubo­mír 1660 CZE Sokol Domažli­ce 7,0 40,0
2 28 Kubát Miroslav 0 CZE Sokol Kla­to­vy 7,0 38,5
3 5 Šimů­nek Filip 1788 CZE Uni­on Plzeň 6,5 38,0
4 3 Martí­nek Pavel 1826 CZE Loko­mo­ti­va Cheb 6,5 35,5
5 13 Kříž Daniel 1639 CZE Uni­on Plzeň 6,0 38,5
6 9 Pospí­šil Aleš 1701 CZE Desko Libe­rec 6,0 36,5
7 14 Pal­ko­vá Kate­ři­na 1606 CZE Uni­on Plzeň 6,0 36,0
8 2 Del­la-Rossa Ana­stasia 1850 RUS   6,0 33,5
9 15 Řehák Michal 1580 CZE ŠK Líně 5,5 37,0
10 6 Šmíd Jin­dřich 1784 CZE ŠK Líně 5,5 36,5
11 1 Rei­tinge­ro­vá Ive­ta 1863 CZE Loko­mo­ti­va Most 5,5 35,5
12 16 Fořt Tomáš 1508 CZE ZČE Plzeň 5,5 32,5
13 8 Háva Petr 1735 CZE ŠK Líně 5,0 41,0
14 10 Benák Jaro­slav 1677 CZE Jis­kra Havlíč­kův Brod 5,0 37,5
15 17 Han­zal Marek 1505 CZE ŠK Týn n.Vlt. 5,0 36,5
16 20 Havlík Jin­dřich 1471 CZE Uni­on Plzeň 5,0 36,0
17 21 Pokor­ný Jiří 1420 CZE ŠK Líně 5,0 34,5
18 18 Krliš Jan 1473 CZE Sokol Kla­to­vy 5,0 30,0
19 11 Postu­pa Mar­tin 1676 CZE Pola­bí Sokol Joly 4,5 35,5
20 25 Žiž­ka Vla­di­mír 1261 CZE ŠK Týn n. Vlt. 4,5 35,0
21 22 Jonáš Vác­lav 1390 CZE Sokol Kla­to­vy 4,5 33,5
22 7 Chey­pe Marie 1780 FRA Agne­aux Saint-Lo 4,5 33,0
23 4 Kopa­sov Ale­xan­der 1800 RUS   4,5 33,0
24 19 Novák Michal 1472 CZE TJ Lan­škroun 4,5 30,0
25 29 Schá­ni­lec Mar­tin 0 CZE Sokol Kla­to­vy 4,5 29,0
26 26 Chlad Lukáš 0 CZE Uni­on Plzeň 4,0 33,0
27 23 Kra­cí­ko­vá Kris­tý­na 1367 CZE ŠK Líně 4,0 29,5
28 30 Uzel Jan 0 CZE ŠK Líně 4,0 29,5
29 24 Hrouza Mar­tin 1262 CZE Loko­mo­ti­va Krnov 4,0 28,5
30 27 Cís­ler Michal 0 CZE Uni­on Plzeň 4,0 26,5
31 36 Steinhause­ro­vá Anna 0 CZE Řem­dih Str­mi­lov 4,0 24,0
32 38 Balhar Jan 0 CZE ŠK Líně 3,5 30,0
33 33 Kle­sa Josef 0 CZE Sokol Kla­to­vy 3,5 25,5
34 32 Havlí­ko­vá Kris­tý­na 0 CZE Uni­on Plzeň 3,5 25,5
35 35 Pal­ko­vá Niko­la 0 CZE Uni­on Plzeň 3,5 23,5
36 34 Lorenc David 0 CZE ŠK Líně 3,0 26,0
37 39 Kašo­vá Kate­ři­na 0 CZE ŠK Líně 3,0 22,5
38 41 Steinhauser Vác­lav 0 CZE Řem­dih Str­mi­lov 2,5 24,5
39 37 Šiml Oldřich 0 CZE ŠK Líně 2,5 24,0
40 31 Braun Michal 0 CZE ŠK Líně 2,5 22,0
41 42 Šmí­do­vá Mar­ta 0 CZE ŠK Líně 2,0 24,5
42 40 Plas­so­vá Iva­na 0 CZE ŠK Líně 1,0 23,0

turnaj C — národní OPEN

Poř. Los Jmé­no ELO Fed Klub Body BCh
1 11 Lexa Josef 1842 CZE TJ Slo­van Pra­ha-Bohni­ce 7,0 35,0
2 1 Veve­ra Radek 1977 CZE Bohe­mi­ans Pra­ha 6,5 40,5
3 3 Mrn­ka Jan 1908 CZE Mar­ty Most 6,5 39,5
4 19 Nathan­ský Daniel 1792 CZE ZČE Plzeň 6,5 37,5
5 10 Tichý Ště­pán 1852 CZE KŠ Tie­tz 6,5 36,0
6 7 Vrko­ta Miloš 1870 CZE Sokol Sen­dra­ži­ce 6,5 35,5
7 5 Vrá­na Petr 1885 CZE TJ Staň­kov 6,0 40,0
8 13 Král Pavel 1828 CZE TJ Slo­van Pra­ha-Bohni­ce 6,0 34,5
9 22 Poko­mán­dy Miku­láš 1754 CZE ZČE Plzeň 6,0 32,5
10 12 Vlk Milo­slav 1840 CZE DIOSS Nýřa­ny 5,5 39,0
11 14 Lener Jaro­slav 1823 CZE ŠK Pra­ha-Smí­chov 5,5 36,5
12 23 Bar­to­ní­ček Zde­něk jr. 1750 CZE Čes­ká bese­da Plzeň 5,5 36,0
13 20 Král Petr 1772 CZE Sla­voj Dvo­rec 5,5 33,5
14 31 Pašek Mar­tin 1669 CZE DIOSS Nýřa­ny 5,5 33,0
15 8 Babo­rov­ský Jaro­slav 1862 CZE Uni­on Plzeň 5,5 32,0
16 9 Háva Jaro­slav 1861 CZE ŠK Líně 5,0 37,5
17 29 Albrecht Jiří 1695 CZE Sokol Košut­ka 5,0 33,5
18 18 Rouč Michal 1793 CZE Spar­tak Ústí n.L. 5,0 31,5
19 27 Steinhauser Fran­ti­šek 1709 CZE Řem­dih Str­mi­lov 5,0 31,5
20 2 Sou­kup Alois 1943 CZE Sokol Plzeň-Košut­ka 4,5 40,5
21 21 Pechát Josef 1758 CZE Sokol Plzeň-Košut­ka 4,5 34,5
22 25 Hadač Pavel 1744 CZE Uni­on Plzeň 4,5 34,0
23 24 Sout­ner Jaro­slav 1695 CZE Sokol Košut­ka 4,5 33,5
24 35 Sta­něk Vác­lav 1635 CZE DA Pra­ha 4,5 32,0
25 16 Dvo­řák Milo­slav 1802 CZE ZČE Plzeň 4,5 30,5
26 15 Vojíř Vác­lav jr 1823 CZE Sokol Plzeň I 4,5 30,5
27 42 Háva Radim 1472 CZE ŠK Líně 4,5 30,0
28 37 Strej­ček Pavel 1628 CZE Loko­mo­ti­va Cheb 4,5 27,5
29 4 Pekař Fran­ti­šek 1889 CZE SK Děčín 4,5 27,0
30 26 Zach Tomáš 1729 CZE SKK Roky­ca­ny 4,5 24,0
31 49 Vasi­liev Ser­gej 0 RUS   4,0 34,5
32 45 Šára Sta­ni­slav 0 CZE Loko­mo­ti­va Most 4,0 32,5
33 34 Vojíř Vác­lav sr. 1645 CZE Sokol Plzeň I 4,0 29,5
34 6 Hrubý Vác­lav 1874 CZE DDM Osek 4,0 26,5
35 38 Kou­bek Jiří 1612 CZE ŠK Týn n.Vlt. 3,5 32,5
36 32 Machá­lek Mar­tin 1662 CZE ŠK Týn n.Vlt. 3,5 30,5
37 28 Fai­rai­sl Dušan 1699 CZE Spar­tak Žeb­rák 3,5 29,0
38 30 Hütt­ner Miloš 1674 CZE KŠ Tie­tz 3,5 28,0
39 36 Wadu­ra Robert 1635 CZE TJ Slo­van Pra­ha-Bohni­ce 3,5 27,0
40 46 Neu­ma­no­vá Moni­ka 1346 CZE Bohe­mi­ans Pra­ha 3,0 32,0
41 47 Šefr­na Fran­ti­šek 0 CZE Loko­mo­ti­va Plzeň 3,0 30,0
42 44 Dostál Karel 1415 CZE DIOSS Nýřa­ny 3,0 27,5
43 40 Bolek Mar­tin 1524 CZE Šakal Kozo­lu­py 3,0 25,5
44 43 Kra­cík Miroslav 1438 CZE ŠK Líně 2,5 24,5
45 39 Kotě­šo­vec Daniel 1555 CZE Sokol Plzeň — Let­ná 2,5 24,5
46 41 Mede Mar­tin 1509 CZE ZČE Plzeň 2,5 23,0
47 33 Kaň­ka Jin­dřich 1654 CZE Sokol Čer­ve­né Poří­čí 2,5 21,0
48 48 Polák Miloš 0 CZE Loko­mo­ti­va Plzeň 1,5 23,0
49 17 Šru­bař Pavel 1799 CZE SKK ZP Roky­ca­ny 1,0 2,5

turnaj D — turnaj mládeže

Poř. Los Jmé­no ELO Fed Klub Body BCh
1 2 Vrá­na Jan 1855 CZE 1.novoborský ŠK 6,0 21,5
2 9 Jonáš Vác­lav 1390 CZE Sokol Kla­to­vy 5,5 21,0
3 1 Postu­pa Pavel 1863 CZE Pola­bí Sokol Joly 5,0 21,5
4 5 Šimů­nek Filip 1788 CZE Uni­on Plzeň 5,0 21,0
5 8 Havlík Jin­dřich 1471 CZE Uni­on Plzeň 5,0 18,5
6 13 Kubát Miroslav 1100 CZE Sokol Kla­to­vy 4,0 22,0
7 16 Schá­ni­lec Mar­tin 1100 CZE Sokol Kla­to­vy 4,0 18,0
8 3 Del­la-Rosa Ana­sta­sya 1850 RUS   4,0 18,0
9 6 Postu­pa Mar­tin 1676 CZE Pola­bí Sokol Joly 4,0 17,5
10 7 Krliš Jan 1473 CZE Sokol Kla­to­vy 3,5 21,0
11 4 Kopa­sov Ale­xan­der 1800 RUS   3,0 20,0
12 10 Havlí­ko­vá Kris­tý­na 1250 CZE Uni­on Plzeň 3,0 18,0
13 15 Poš­mur­ný Oldřich 1100 CZE Loko­mo­ti­va Most 3,0 16,5
14 11 Kle­sa Josef 1250 CZE Sokol Kla­to­vy 3,0 15,5
15 14 Lorenc David 1100 CZE ŠK Líně 3,0 15,0
16 17 Škor­va­go­vá Mar­ti­na 1100 CZE Sokol Kla­to­vy 3,0 12,0
17 18 Steinhause­ro­vá Anna 1100 CZE Řem­dih Str­mi­lov 2,5 15,0
18 12 Kej­ho­vá Len­ka 1100 CZE Uni­on Plzeň 2,0 13,5
19 19 Mun­dil Jin­dřich 1000 CZE Sokol Let­ná 1,5 13,5
20 20 Steinhauser Vác­lav 1000 CZE Řem­dih Str­mi­lov 0,0 13,5

turnaj E — turnaj neregistrovaných

Poř. Los Jmé­no FED Klub Body
1 4 Del­la-Rossa Ana­sta­sya RUS Rus­ko 5,0
2 1 Vile­ta Sta­ni­slav CZE Plzeň 4,0
3 2 Postu­po­vá Mar­ti­na CZE Milo­vi­ce 2,0
  3 Mar­tan Petr CZE Plzeň 2,0
  5 Havlík Petr CZE Plzeň 2,0
6 6 Fai­rais­lo­va Eva CZE Cha­loup­ky 0,0

turnaj F — bleskový turnaj

Poř. Los Jmé­no ELO Fed Klub Body BCh
1 1 Što­ček Jiří 2500 CZE Sokol Plzeň I 11,0 84,0
2 2 Neu­man Petr 2438 CZE Sokol Plzeň I 10,0 82,0
3 5 Vaší­ček Mar­tin 2158 CZE Sokol Domažli­ce 9,5 83,5
4 4 Chrz Pavel 2167 CZE Spar­tak Ústí 8,5 83,5
5 7 Racek Jiří 2130 CZE Sla­voj Dvo­rec 8,0 86,0
6 11 Pra­žák Ondřej 2010 CZE Tan­vald 8,0 86,0
7 3 Spal Milan 2314 CZE Sokol Písek 8,0 83,5
8 10 Sed­lá­ček Tomáš 2020 CZE ASIX Pra­ha 7,5 87,0
9 14 Pekař Fran­ti­šek 1889 CZE ŠK Děčín 7,5 75,0
10 17 Vrá­na Jan 1855 CZE Nový Bor 7,0 82,5
11 16 Valenz Miroslav 1856 CZE Spo­je Čes­ké Budě­jo­vi­ce 7,0 82,0
12 12 Sza­rowski Daniel 1930 CZE Čes­ká Bese­da Plzeň 7,0 76,0
13 9 Kra­to­chvíl Miloš 2100 CZE Sokol Písek 7,0 72,0
14 29 Novot­ný Jaro­mír 1250 CZE Čes­ká Bese­da Plzeň 7,0 67,0
15 13 Prav­dík Kamil 1893 CZE Sokol Tábor 6,5 76,0
16 27 Cís­ler Michal 1250 CZE Uni­on Plzeň 6,5 60,5
17 19 Volf Vilém 1822 CZE Šakal Kozo­lu­py 6,0 76,0
18 8 Kame­ník Mar­tin 2100 CZE Mar­ty Most 6,0 72,5
19 20 Pospí­šil Aleš 1701 CZE Libe­rec 6,0 68,5
20 6 Vrchot­ka Josef 2140 CZE Osek 6,0 67,0
21 15 Postu­pa Pavel 1863 CZE Lysá n.L. 6,0 65,0
22 23 Fas­to­vá Karo­lí­na 1593 CZE Uni­on Plzeň 6,0 63,5
23 24 Havlík Jin­dřich 1471 CZE Uni­on Plzeň 6,0 59,5
24 21 Postu­pa Mar­tin 1676 CZE Lysá n.L. 6,0 59,0
25 25 Výbor­ný Jaro­slav 1301 CZE Sokol Košut­ka 5,0 60,0
26 18 Jenč Milan 1823 CZE SK Líně 5,0 59,5
27 22 Zema­no­vá Roma­na 1672 CZE Nové Měs­to p.S. 4,0 61,5
28 26 Fakan Petr 1300 CZE Sokol Plzeň-Let­ná 3,0 60,5
29 28 Havlí­ko­va Kris­tý­na 1250 CZE Uni­on Plzeň 3,0 60,0
30 30 Kou­ko­lík Jan 1100 CZE Tachov 1,0 59,5