Mezinárodní šachový festival – Plzeň 2001

Festival Schneider Bohemia – Plzeň 2001 (7. ročník) — 18. — 26. 8. 2001

Partie

Exhibiční přátelské zápasy

Što­ček — Mov­se­sjan 2,5 – 1,5,
Haga­ro­vá — Krup­ko­vá 2,5 – 1,5

Výsledky

Turnaj A — FIDE OPEN

Poř. Los Titul Jmé­no ELO Fed Klub Body BCh
1 5 IM Tolstich Niko­laj 2436 RUS   7,5 52,5
2 1 GM Vokáč Marek 2507 CZE Mahr­la Pra­ha 7,0 48,0
3 3 IM Gross David 2465 CZE ZČE Ingem Plzeň 7,0 44,5
4 2 IM Konop­ka Michal 2479 CZE ŠK H.DP Pra­ha 7,0 42,0
5 21 IM Trič­kov Vasil 2313 CZE Bohem.Praha 6,5 50,5
6 9 IM Ves­se­lov­sky Ser­gu­ei 2405 CZE Jäkl Kar­vi­ná 6,5 50,0
7 10 FM Šimá­ček Pavel 2404 CZE Hage­man Opa­va 6,5 49,0
8 7 IM Cvek Robert 2411 CZE   6,5 47,5
9 6 GM Lech­týn­ský Jiří 2422 CZE Infi­ni­ty Par­du­bi­ce 6,5 47,0
10 18 IM Fre­isler Pavel 2350 CZE ŠK H.DP Pra­ha 6,5 41,5
11 17   Lys Josef 2353 CZE VP Frý­dek-Mís­tek 6,0 50,0
12 37   Hrbol­ka jn. Ladi­slav 2197 CZE Lokom.Most 6,0 49,0
13 8   Chy­ti­lek Roman 2411 CZE   6,0 47,5
14 22   Virost­ko Petr 2294 CZE VF Frý­dek-Mís­tek 6,0 47,0
15 23   Jir­ka Jiří 2292 CZE Bohem.Praha 6,0 46,5
16 11 IM Cio­a­ra Andrei Nes. 2403 ROM   6,0 46,0
17 13   Dole­žal Radoslav 2390 CZE Mahr­la Pra­ha 6,0 45,5
18 15   Michá­lek Jan 2365 CZE ZČE Ingem Plzeň 6,0 42,5
19 28   Plas­gu­ra Petr 2234 CZE VP Frý­dek-Mís­tek 6,0 38,0
20 29   Porat Shi 2230 ISR   5,5 49,5
21 41   Ben­der Ivan 2183 CRO Dubrov­ník 5,5 46,0
22 14 IM Nun Jiří 2389 CZE Sl.Hradec Krá­lo­vé 5,5 46,0
23 19 FM Kra­pi­vin Vla­di­slav 2339 RUS   5,5 45,5
24 4 IM Neu­man Petr 2438 CZE ZČE Ingem Plzeň 5,5 44,5
25 27   Novák Pavel 2237 CZE Sokol Kla­to­vy 5,5 44,0
26 24   Folk Petr 2289 CZE ZČE Ingem Plzeň 5,5 42,5
27 35   Havrá­nek Miroslav 2210 CZE ŠK Děčín 5,5 40,5
28 26   Jed­lič­ka Aleš 2253 CZE ŠK Rosg.Pardubice 5,5 40,0
29 34   Balín Jan 2212 CZE Bonex Tep­li­ce 5,5 38,5
30 12 IM Gross Šte­fan 2391 CZE ZČE Ingem Plzeň 5,0 51,0
31 42   Galí­ček Sta­ni­slav 2172 CZE Sla­voj Tachov 5,0 49,0
32 48   Chrz Pavel 2151 CZE Spar­tak Ústí n.L. 5,0 47,0
33 25   Šeleljo Daniel 2273 CZE Sokol Vršo­vi­ce 5,0 46,5
34 60   Schei­dt Karl Heinz 2123 GER SF Bur­g­sinn 5,0 45,5
35 40   Ere­to­vá Jana 2189 CZE Sokol Kla­to­vy 5,0 44,5
36 31   Jüpt­ner Jan 2229 CZE S.Praha-Vyšehrad 5,0 43,5
37 50   Porat David 2145 ISR   5,0 43,0
38 43   Falout Luboš 2163 CZE S.Plzeň-Letná 5,0 42,5
39 81   Porat Ido 2013 ISR   5,0 40,5
40 97   Vavři­nec Tomáš 1953 CZE T.Biom.Říčany 5,0 37,5
41 20   Rod­kin Rafa­el 2314 ISR   5,0 37,0
42 108   Toman Jaro­slav 1855 CZE Sla­voj Tachov 5,0 36,5
43 55   Hla­váč Rudolf 2136 CZE B.CHZ Soko­lov 5,0 35,5
44 44   Valeš Vác­lav 2159 CZE ŠK Děčín 4,5 49,0
45 53   Lah­ner Jakub 2142 CZE VP Frý­dek-Mís­tek 4,5 47,5
46 16   Chu­di­nov­skich Ale­xan­der 2362 RUS ŠK Smí­chov 4,5 46,5
47 89   Tužil Vítěz­slav 1992 CZE ŠK Líně 4,5 45,5
48 77   Vla­dy­ka Vác­lav 2057 CZE ŠK Čes­ká Lípa 4,5 44,5
49 65   Pospí­šil Evžen 2116 CZE Sokol Vršo­vi­ce 4,5 43,5
50 63   Rei­tinger Petr 2119 CZE Lokom.Most 4,5 43,0
51 52   Vacu­lík Mar­tin 2144 CZE ATESO Jab­lo­nec 4,5 42,5
52 94   Hroch Jiří 1969 CZE ŠK Líně 4,5 42,5
53 70   Ská­cel Jan 2095 CZE Sokol Bene­šov 4,5 41,5
54 59   Kukač­ka Mar­tin 2123 CZE Sokol Chval­ši­ny 4,5 41,5
55 83   Šna­j­dr Jiří 2026 CZE S.Plzeň-Letná 4,5 40,5
56 90   Houš­ko­vá Mag­da­lé­na 1979 CZE Ste­fa­ny­des Polič­ka 4,5 40,0
57 107   Tůma Jiří 1862 CZE Ji.Havlíčkův Brod 4,5 40,0
58 80   Cvi­kl Michal 2038 CZE S.Plzeň-Bolevec 4,5 39,5
59 57   Šik­tanc Petr 2129 CZE Sokol Vršo­vi­ce 4,5 39,0
60 33   Kozák Miloš 2226 CZE ŠK ČSOB 4,5 38,5
61 72   Pří­bor­ský Ivo 2084 CZE Uni­on Plzeň 4,5 38,0
62 30   Bar­toš Jan 2229 CZE ŠK ČSOB 4,5 37,5
63 47   Plí­va Voj­těch 2152 CZE ŠK Rakov­ník 4,5 37,0
64 36   Miš­kov­ský Pavel 2209 CZE TJ Lit­ví­nov SSZS 4,5 36,0
65 101   Pří­bor­ský Marek 1923 CZE Uni­on Plzeň 4,5 34,5
66 98   Belan Vla­di­mír 1948 CZE Spar­tak Ústí n.L. 4,5 33,5
67 86   See­ger Wer­ner 2240 GER Bur­sinn 4,0 46,0
68 73   Pokru­pa Marek 2075 CZE KS Tie­tz K.Vary 4,0 43,5
69 84   Kame­ník Mar­tin 2022 CZE Pern Most Mar­ty 4,0 40,5
70 49   Halle­ro­vá Eva 2151 CZE S.Plzeň-Letná 4,0 40,5
71 79   Str­nad Josef 2045 CZE J.Havlíčkův Brod 4,0 40,0
72 91   Polák Bene­dikt 1974 CZE Sla­via Libe­rec 4,0 39,5
73 66   Komá­rek David 2111 CZE TJ DDM Chru­dim 4,0 39,0
74 92   Vrchot­ka Josef 1971 CZE ŠK Strop­ník Osek 4,0 38,5
75 46   Jed­lič­ka Jan 2155 CZE Sla­vie SCE Děčín 4,0 38,0
76 39 WIM Hit­z­ge­ro­vá Gab­rie­la 2191 CZE Bohem.Praha 4,0 37,5
77 38   Hrbol­ka sn. Ladi­slav 2197 CZE Che­mo­pe­t­rol Lit­ví­nov 4,0 37,0
78 64   Nosek Fran­ti­šek 2117 CZE S.Spálené Poří­čí 4,0 36,5
79 99   Zeman Arnošt 1948 CZE Štef.Polička 4,0 36,5
80 78   Pří­bor­ský Jan 2046 CZE Uni­on Plzeň 4,0 35,5
81 104   Vin­klá­rek Ondřej 1885 CZE Sokol Sen­dra­ži­ce 4,0 35,0
82 100   Zele­ný Tomáš 1937 CZE Uni­on Plzeň 4,0 33,5
83 51   Krej­čík Jiří 2144 CZE KS Tie­tz K.Vary 4,0 32,5
84 109   Hodo­vá Lucie 1812 CZE ŠK Líně 4,0 32,0
85 110   Vyma­zal Bro­ni­slav 1883 CZE Loko­mo­ti­va Brno 4,0 31,5
86 62   Buj­noch Radek 2120 CZE TJ DDM Chru­dim 3,5 50,5
87 32   Kač­ma­řík Lukáš 2226 CZE VP Frý­dek-Mís­tek 3,5 45,0
88 85   Kup­ka Fran­ti­šek 2017 CZE Lokom.Plzeň 3,5 38,0
89 103   Kalis­ta Karel 1890 CZE Sokol Plzeň 1 3,5 38,0
90 93   Fales Ana­to­lij 1970 CZE Jis­kra Tan­vald 3,5 36,0
91 45   Ble­cha Miroslav 2158 CZE Lokom.Plzeň 3,5 35,0
92 105   Novák Jakub 1878 CZE Tri­nom Zlín 3,5 33,5
93 106   Svo­bo­da Jaro­slav 1868 CZE Lokom.Most 3,5 33,0
94 68   Johnsson Tho­mas 2105 SWE LASK 3,5 31,0
95 95   Nový Vác­lav 1966 CZE Sokol Kla­to­vy 3,5 30,0
96 69   Cha­lu­pec­ký Vla­di­mír 2103 CZE Loko DDM Trut­nov 3,0 42,5
97 58   Sed­lá­ček Jiří 2125 CZE Sla­voj Tachov 3,0 41,0
98 61   Bujak Michal 2121 CZE Spar­tak Ústí n.L. 3,0 40,5
99 75   Houš­ka Jiří 2060 CZE S.Spálené Poří­čí 3,0 37,5
100 102   Bauer Jan 1908 CZE Sokol Kla­to­vy 3,0 26,5
101 74   Her­čík Josef 2065 CZE S.Spálené Poří­čí 2,5 39,5
102 54   Kříž Luboš 2139 CZE S.Domažlice 2,5 39,0
103 76   Papay Jin­dřich 2058 CZE ŠK Děčín 2,5 38,0
104 111   Dvo­řák Milo­slav 1757 CZE ZČE Ingem Plzeň 2,5 36,0
105 112   Vlček Josef 0 CZE ŠK Strop­ník Osek 2,5 34,0
106 71   Hájek Jaro­slav 2094 CZE Sokol Zaje­či­ce 2,5 29,5
107 67   Mar­šá­lek Lubo­mír 2109 CZE Easy Eng­lish Kra­lu­py 2,0 36,0
108 82   Kra­cík Dob­ro­slav 2028 CZE ŠK Líně 2,0 31,5
109 87   Slet­te­bo Jan 2082 SWE   2,0 31,5
110 56   Slá­dek Jaro­slav 2129 CZE Sokol Plzeň 1 2,0 25,0
111 96   Seyl Frank 1966 GER SK Zordening/Poer. 1,0 20,0
112 88   Kap­lan Hakan 2073 GER   0,0 12,0

Turnaj B — JUNIOR OPEN 2001

Poř. Los Jmé­no ELO Fed Klub Body BCh
1 1 Marouš Roman 1938 CZE Sokol Vršo­vi­ce 7,5 54,0
2 15 Straka Vla­di­slav 1614 CZE ŠK Smí­chov 7,5 51,5
3 2 Sch­warz Milan 1914 CZE Dvůr Krá­lo­vé 7,0 54,5
4 4 Krá­lo­vec Vác­lav 1810 CZE Spil.Postřekov 6,5 54,0
5 5 Hrouza Ondřej 1771 CZE Sla­voj Brun­tál 6,5 51,5
6 10 Pra­žák Ondřej 1663 CZE Jis­kra Tan­vald 6,5 50,5
7 28 Benák Jaro­slav 1448 CZE Jis.Havl.Brod 6,5 50,0
8 6 Jaroš Mar­tin 1750 CZE Uni­on Plzeň 6,0 51,5
9 3 Martí­nek Pavel 1836 CZE Lokom.Cheb 6,0 48,0
10 20 Krch Lukáš 1509 CZE Sokol Tábor 6,0 47,5
11 9 Havlík Fran­ti­šek 1683 CZE T.Biom.Říčany 6,0 46,5
12 26 Kovář Josef 1457 CZE ŠK Smí­chov 6,0 46,0
13 7 Vogel­tanz Mar­tin 1735 CZE Spil.Postřekov 6,0 45,0
14 23 Fas­to­vá Karo­lí­na 1483 CZE Uni­on Plzeň 6,0 42,0
15 40 Postu­pa Pavel 1359 CZE ŠK J.Lysá n.L. 5,5 49,5
16 11 Šmíd Jin­dřich 1650 CZE ŠK Líně 5,5 48,5
17 17 Rei­tinge­ro­vá Ive­ta 1568 CZE Lokom.Most 5,5 46,0
18 8 Mutl Jan 1709 CZE Jis. Havl.Brod 5,5 43,0
19 36 Háva Petr 1381 CZE ŠK Líně 5,0 43,5
20 18 Živec Jiří 1547 CZE Nýřa­ny 5,0 42,5
21 14 Řehák Michal 1624 CZE ŠK Líně 5,0 40,5
22 37 Mareš­ka Daniel 1376 CZE Sla­voj Dvo­rec 5,0 40,5
23 19 Štich Milan 1535 CZE ŠK Líně 5,0 40,0
24 24 Šimů­nek Filip 1483 CZE Uni­on Plzeň 5,0 40,0
25 21 Zít­ka Zby­něk 1499 CZE ŠK Líně 5,0 39,5
26 27 Kara­ba David 1453 CZE Jis.Havl.Brod 5,0 37,0
27 13 Šten­gl Jaro­slav 1630 CZE ŠK Líně 5,0 34,0
28 12 Pete­ra Lubo­mír 1630 CZE S.Domažlice 4,5 48,0
29 16 Porat Mayo 1570 ISR   4,5 45,5
30 62 Čekan Petr 0 CZE Sla­voj Dvo­rec 4,5 42,0
31 34 Hon­zl Ondřej 1394 CZE T.Podbořany 4,5 42,0
32 64 Pru­ner Ondřej 0 CZE Sla­voj Dvo­rec 4,5 41,5
33 30 Pal­ko­vá Kate­ři­na 1416 CZE Uni­on Plzeň 4,5 41,5
34 48 König Michal 0 CZE ŠK Líně 4,5 41,0
35 25 Hüb­ner Petr 1480 CZE Sla­via Libe­rec 4,5 38,5
36 46 Kra­to­chvíl Jakub 0 CZE Uni­on Plzeň 4,5 38,5
37 31 Pokor­ný Jiří 1410 CZE ŠK Líně 4,5 36,5
38 44 Havlík Jin­dřich 0 CZE Uni­on Plzeň 4,5 36,0
39 39 Fran­ta Sta­ni­slav 1365 CZE Lokom.Most 4,5 36,0
40 42 Bím Tomáš 1290 CZE ŠK Líně 4,0 43,0
41 32 Kra­cí­ko­vá Kris­tý­na 1409 CZE ŠK Líně 4,0 42,5
  43 Jonáš Vác­lav 1287 CZE Sokol Kla­to­vy 4,0 42,5
43 49 Postu­pa Mar­tin 0 CZE ŠK J.Lysá n.L. 4,0 40,5
44 52 Hataj Tomáš 0 CZE Sla­voj Dvo­rec 4,0 35,5
45 60 Vese­lá Bar­bo­ra 0 CZE ŠK Líně 4,0 35,5
46 33 Kříž Daniel 1401 CZE Uni­on Plzeň 4,0 35,0
47 47 Krliš Jan 0 CZE Sokol Kla­to­vy 3,5 43,5
48 38 Zelen­ka Miroslav 1369 CZE S.Domažlice 3,5 40,5
49 51 Bři­cháč­ko­vá Moni­ka 0 CZE Bohem.Praha 3,5 36,0
50 35 Rei­tinger Jan 1384 CZE Lokom.Most 3,5 34,5
51 29 Porat Mot­ke 1420 ISR   3,5 31,0
52 53 Hrouza Mar­tin 0 CZE ZS Lich­nov 3,5 30,0
53 22 Kra­cík Miroslav 1484 CZE ŠK Líně 3,5 29,5
54 66 Souč­ko­vá Marie 1434 CZE Lokom.Most 3,5 29,0
55 41 Kou­ba Sta­ni­slav 1334 CZE Lokom.Most 3,0 42,0
56 54 Háva Radim 0 CZE ŠK Líně 3,0 40,0
57 50 Šoral Dali­bor 0 CZE ŠK Líně 3,0 34,5
58 61 Švec Miroslav 0 CZE T,Podbořany 3,0 34,0
59 57 Land­ka­m­mer Jan 0 CZE S.Domažlice 3,0 34,0
60 65 Švec Ondřej 0 CZE T.Podbořany 3,0 34,0
61 56 Kou­ko­lík Jan 0 CZE Sla­voj Tachov 2,5 32,5
62 58 Lorenc David 0 CZE ŠK Líně 2,5 30,0
63 59 Pal­ko­vá Niko­la 0 CZE Uni­on Plzeň 2,0 31,5
64 55 Kle­sa Josef 0 CZE Sokol Kla­to­vy 2,0 30,5
65 45 Kar­bu­sic­ký Ondřej 0 CZE ŠK Líně 2,0 25,5
66 63 Jin­dřich Zde­něk 0 CZE ŠK Líně 1,0 21,0

Turnaj C — OPEN

Poř. Los Jmé­no ELO Fed Klub Body BCh
1 32 Bachmann Wol­f­gang 1990 GER Bur­g­sinn 7,5 49,0
2 1 Sou­kup Alois 1946 CZE Uni­on Plzeň 7,0 48,0
3 6 Gol­do­bin Tomáš 1788 CZE Sokol Kši­ce 6,5 46,0
4 7 Horá­ček David 1784 CZE ŠK Smí­chov 6,0 47,5
5 10 Zvo­lá­nek Jan 1762 CZE ŠK Smí­chov 6,0 45,0
6 3 Lener Jaro­slav 1864 CZE ŠK Smí­chov 6,0 44,0
7 5 Hrubý Vác­lav 1811 CZE Bonex Tep­li­ce 5,5 45,5
8 11 Šochman Petr 1759 CZE S.Vršovice 5,0 49,5
9 9 Háva Jaro­slav 1764 CZE ŠK Líně 5,0 46,0
10 4 Fikr Lukáš 1814 CZE Jis­kra Hoři­ce 5,0 45,5
11 2 Kasík Miroslav 1897 CZE S.Plzeň-Letná 5,0 44,5
12 8 Sout­ner Jaro­slav 1780 CZE Sokol Košut­ka 5,0 37,5
13 14 Vojíř Vác­lav jn. 1704 CZE Sokol Plzeň 1 5,0 36,5
14 28 Bar­to­ní­ček Zde­něk 0 CZE Bese­da Plzeň 4,5 44,0
15 18 Dole­žal Rudolf 1634 CZE Lokom.Cheb 4,5 42,5
16 21 Parou­lek Pavel 1495 CZE Jis­kra Hoři­ce 4,5 42,0
17 23 Hruš­ka Vla­di­slav 1480 CZE Lokom. Most 4,5 41,0
18 17 Jána Michal 1665 CZE L.DDM Trut­nov 4,5 41,0
19 22 Kukač­ka Ladi­slav 1487 CZE L.Č.Budějovice 4,5 37,0
20 20 Svo­bo­da Jan 1532 CZE Lokom.Most 4,5 36,5
21 19 Strej­ček Pavel 1598 CZE Lokom.Cheb 4,5 30,0
22 26 Kaň­ka Jin­dřich 0 CZE S.Č.Poříčí 4,0 40,0
23 13 Kvistholm Jon­ny 1728 SWE LASK 4,0 38,0
24 16 Vojíř Vác­lav sn. 1687 CZE Sokol Plzeň 1 4,0 32,5
25 25 Chlou­ba Jaro­slav 1380 CZE Hal­ma Zbůch 4,0 32,0
26 15 Řeřá­bek Jaro­slav 1698 CZE T.Biom.Říčany 3,5 43,5
27 30 Šmu­cr Radek 0 CZE Lokom.Plzeň 3,5 36,0
28 24 Urvá­lek Tomáš 1477 CZE Spar­tak Vrchla­bí 3,5 35,5
29 12 Nedo­ma Petr 1747 CZE Lovoch.Lovosice 2,5 41,0
30 27 Fakan Petr 0 CZE S.Plzeň-Letná 2,0 32,0
31 29 Uhlí­řo­vá Dob­ro­sla­va 0 CZE Hal­ma Zbůch 1,0 32,5
32 31 Lutz Ger­hard 1685 GER   0,5 18,0