Přeskočit na obsah

62. Šachové Zaječice

V Par­du­bi­cích se kona­lo Mis­trov­ství Čes­ké repub­li­ky star­ších žáků v šachu, kte­ré­ho se zúčast­ni­la dvě druž­stva naše­ho klu­bu. Naši hrá­či si pomě­ři­li síly s týmy z celé repub­li­ky, zís­ka­li nové zku­še­nos­ti a uži­li si něko­lik dní plných šachů. Celá akce pro­běh­la ve vel­mi pří­jem­né atmo­sfé­ře a odvá­ží­me si z ní spous­tu hez­kých zážitků. 

Odkazy

Fotogalerie