V Pardubicích se konalo Mistrovství České republiky starších žáků v šachu, kterého se zúčastnila dvě družstva našeho klubu. Naši hráči si poměřili síly s týmy z celé republiky, získali nové zkušenosti a užili si několik dní plných šachů. Celá akce proběhla ve velmi příjemné atmosféře a odvážíme si z ní spoustu hezkých zážitků.
62. Šachové Zaječice
